Ankara Yangın ihbar Sistemleri tüm inşai yapılarda kullanılması gereken çok ama çok gerekli  yangın tehlikesini algılayıp erken müdahale veya erken kaçış sağlayan uyarı sistemleridir.

Sonuçları can ve mal kaybına neden olan  yangın felaketi yaşanmadan önce standartlara uygun tedbirler alınmalıdır.  Yangın alarm sistemleri tercih edilirken belirli standartlara ve yönetmeliğe uygun ürünler tercih edilmeli usta eller tarafından kurulmalıdır. Yangın ihbar sistemi kurulumundan sonrada belirli periyotlarda kontrol edilmeli gerekli bakımları yapılmalıdır.

Yangın ihbar sistemlerinin bir çok değişik unsuru algılayabilecek nitelikteki dedektörlerden oluşur. Gaz dedektörü, duman dedektörü, ısı dedektörü, karbonmonoksit dedektörü, beam dedektörü, yangın ihbar sistemi butonları, yangın alarm sistemi sirenleri, yangın alarm sistemi kabloları konumuna uygun seçilmelidir.

Hayat Elektronik ailesi olarak başta ankara olmak üzere yangın ihbar sistemleri projelerinize keşif sürecinden başlayarak kurulum ve kurulum sonrası hizmetlerine kadar kaliteli, profesyonel hizmet anlayışımız ile talibiz. Dünya standartların da COFEM yangın ihbar sistemleri, GST yangın ihbar sistemi, HONEYWELL  yangın ihbar sistemleri, BOSCH yangın ihbar sistemleri, CODE yangın ihbar sistemleri gibi bir çok markanın temsilciliği yapan firmamız projelerinize uygun en ideal yangın ihbar sistemini ekonomik bütçeler ile sunmayı bir görev bilir.

Böylesine önemli bir konuda yangın ihbar sistemi yaptırmayı planladığınız firmaların yeterli teknik donanımda ve kurulum sonrası hizmet verebilecek niteliğe sahib olmaları en önemli tercih sebebiniz olmalıdır.