Bakıcı kamera sistemi Ankara ili içerisinde hali hazırda 3200 adet kurulum gerçekleştirmiş olan firmamız bakıcı kamera sistemleri ile alakalı ciddi tecrübeye sahiptir. Hayat daki en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı tanıdık veya referansla tercih ettikleri bakıcılara emanet etmek zorunda kalan aileler! Sizin için tasarlamış bu sistem evimizi sürekli uzaktan seyretmenizi ve konuşmaları dinlemenizi sağlamaktadır.

Kurulum yapılacak olan kamera sistemi analog kablolama alt yapısına sahip ahd kamera sistemi olabilir. Network ağ alt yapısı ile çalışan wifi veya kablolu  ip kamera sistemi olarak kurulabilmektedir.

Bebek kamera sistemi ahd kamera sistemleri kurulurken 4+1 cctv kamera kablosu kullanılarak tesisat çekilmektedir. 1mp 720p görüntü çözünürlüklü, 1.3mp 960p görüntü çözünürlüklü kameralar günümüzde kullanılmamaktadır. 2megapiksel 1080P FULL HD çözünürlüklü genellikle dome tipi kameralar kullanılarak ve yüksek empedanslı mikrofonlar kullanılarak bebek bakıcı kamera sistemleri kurulmaktadır.

Detaylı bilgi için www.ankarabebekizle.com adresimizi ziyaret edebilir. Firmamız ile 7/24 irtibata geçebilirsiniz.  0546 269 1 269

bakıcı kamera sistemi