Bft Kollu bariyer sistemleri kurulumu satışı teknik servis hizmetleri Ankara başta olmak tüm kamu kurum ve kuruluşlarında askeri tesislerde hizmet vermekteyiz. Bft kollu bariyer ürünleri kendini kanıtlamış hemen her projeye uygun uzun süre verimli ve performanslı çalışmaya uygun ürünlerdir. Bariyer tercihini Hayat Elektronik ailesi ve bft kollu bariyerlerden yana kullanan müşteriler oldukça kaliteli bir bariyer sistemine sahip olmuş olmanın yanı sıra oluşabilecek sorunlarına ve arızalarına hızlı çözüm bulacaklardır.

Bft kollu bariyer sistemlerinin yapısal özelliklerine, kol uzunluklarına ve  hızlarına göre GIOTTO kollu bariyer serisi, MOOVI kollu bariyer serisi ve MİCHELANGELO kollu bariyer serisi  gibi grupları bulunmaktadır. Tüm BFT kollu bariyer ürünlerine takılacak olan uyarı flaşörü, koruma fotoseli, uzaktan kumandası ve diğer geçiş kontrol ürünleri Avrupa birliği standartlarında üretilmekte olup oldukça kaliteli sağlam ve sorunsuz çalışan kollu bariyer sistemi ürünleridir.

Hayat Elektronik ailesi olarak BFT markalı ürünlerin satışı servisi kurulumu hizmetleri ve otopark teknolojileri ürünleri yazılımları ile yanınızdayız.