İki tel ile çalışma mantığı ile çok kolay ve pratik kurulumu olan Botech diafon sistemleri sadece diafon sistemi olarak kullanılabilir. Bina kapılarının kontrolü yapılabilinir.

İp diafon sistemleri olarak çok başarılı ve her geçen gün kendini geliştiren Botech diafon sistemleri günümüzde bir çok projede kullanılan ip diafon sistemlerinin yenilikçi ve kaliteli yüzüdür.

Kaliteli ve kullanıcı dostu ürün grubu ile Botech görüntülü diafon sistemleri üzerine ilave edilen dedektörler ile evinizi akıllı bir eve dönüştürebilir. Sınırsız ünite bağlama özelliğide çok katlı ve çok daireli sitelerin güvenlik ve daireler arası iletişimi konusunda oldukça tercih edilmesini sağlamaktadır.

Yönetim ofisleri için dizayn edilmiş yazılımı ile dairelere toplu mesaj gönderebilir, tek tek daireye özel mesaj gönderebilir, güvenlik konsolu ile iletişim sağlayabilir blok girişini gördüğü gibi site girişinide görebilir. Tam bir güvenlik ve site içi işleyiş sağlar.

Hayat Elektronik ailesi olarak Ankara başta olmak üzere tüm Ülke genelinde Botech markalı görüntülü diafon sistemlerini satışı, kurulumu ve teknik servis hizmetleri olarak yetkili kuruluştur. 0312 236 1 269 nolu telefondan her daim ulaşabilirsiniz.