Kablosuz hırsız alarm sistemi ile montaj kolaylığı sunan fonri aynı zamanda uzun süreli pilleri ve cep telefonu üzerinden pil seviyeleri uyarısı ile son derece başarılı yüksek ses gücüne sahip hırsız alarm sistemi sirenidir. 

Son derece güçlü 120dB dış ortam siren. Evinizin ya da iş yerinizin dışına kurulması potansiyel hırsızlara karsı evinizin alarm sistemi tarafından korunduğunu gösterir. Kurulumu kolay, sağlam ve güvenilirdir. Anti sabotaj özelliği ile, sabotaj durumunda alarm verir ve uygulama üzerinden bildirim gönderir. Siren düşük pil seviyesini uygulama üzerinden size bildirir. Siren ses ve ışıkları uygulama üzerinden ayarlanabilir.Tamamen kablosuz pille çalışır ve stant by süresi 2 yıl  istenildiğindede kabloluda bağlanabilir.Fonri Ana Panel ile birlikte kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler

Güç Kaynağı:DC12V 1A Yedek Pil:3 x D (LR20) Alkalin Pil Çalışma Akımı:<350 mA Bekleme Akımı:20μA Siren sesi:120dB @ 30cm Lens Rengi:Kırmızı / Mavi İletişim Mesafesi:200m açık alanda IP Sınıfı:IP54 Çalışma Sıcaklığı:-10°C ~ 40°C Nem:% 90 rh (yoğuşmasız) Boyut:240 x 220 x 70 mm Sabotaj koruması:Var Komut tonu ve ses yükseklik ayarı:Var Pil Bekleme Süresi:12 Ay