Ir bullet güvenlik kameraları dış mekan ve iç mekan kullanımına uygun ürünlerdir. İç mekanlarda estetikli açısından çok küçük kasalı kameralar kullanılır dış mekanlarda orta büyüklükteki kameralar kullanılırken askeri alanlar siteler gibi tesislerde çok büyük kasalı çevre güvenlik kameraları kullanılmaktadır. Kamera kasasının büyük olması aslında kamera kalitesi veya görüntü çözünürlüğü ile bağlantısı yoktur. Kamera kasasının büyüklüğü caydırıcılık özelliği yanı sıra gece görüş performansını artıracak olması ve lens özelliklerinin eklenmesini sağlayacaktır. Günümüzde ekonomik kaygılardan dolayı plastik kasalı ır bullet kameralar üretilmekte olup dış mekanlarda kullanılan ır bullet ip kameraların dış kasalarının krozyona ve darbelere dayanıklı kasa yapısına sahip olması gerekmektedir. İç mekanlarda kullanılan ır bullet kameralar en çok tercih edilen güvenlik kameraları arasındadır.

Grundig İp Bullet Kameralar

Bir çok ır bullet kamerada yeni teknoloji starlight serisi ürünler kullanılmakta ve bu kameralar diğer kameralara göre %50 oranında daha fazla gece görüş özelliği sağlamaktadır. Yine yeni teknoloji ip ır bullet kameralarda eskiden kullanılan H264 teknolojisi yerine h265+ ve u code teknolojisi kullanılarak daha yüksek çözünürlüklerde daha fazla kayıt tutma özelliği sunmaktadır. 

Dahua İp Kamera Modelleri

Dahua ip ır bullet kamera modelleri en küçük işletmelerden en büyük projelere uygun çözümleri ile dikkat çekmekte olup geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Dahua ip kamera sistemleri ülkemizde piyasa şartlarına uygun EZ-IP markası ile de satış yapmakta olup ir bullet kameraları modellerinde kişi sayma plaka okuma kamerası gibi özel ürünlerde sunmaktadır. Ülkemizde bir çok ithalatçı tarafından değişik markalar adı altında ürünler getirilmiş olsa da hemen hepsinde dahua yazılım ve dahua üretici etiketi bulunmaktadır. Ir bullet kamera çeşitliği bakımından oldukça zengin ürün gamına sahiptir. 

 

 

Samsung İp Kamera Modelleri

Kamera güvenlik sektörünün liderleri arasında yer alan ip kamera sistemlerinde değişik ve kapsamlı ürünleri ile dikkat çeken Samsung  wisenet ve hanwha markaları ile en küçük projelerden en büyük projelere alternatif ürünler sunmaktadır. Gömülü video analizleri koridor modu gibi özellikler bir çok üründe  standart sunulmaktadır.

 

 

 

 

Uniview İp Kamera Sistemleri

Uniview ip ır bullet kamera modelleri özellikle yüksek çözünürlük ve ekstra özellikleri ile dikkat çekmektedir. Tamamen Türkçe menülü ekonomik tak çalıştır kamera modellerinin yanı sıra projelere özel ayarlı lensli, motorize lensli ır bullet kamera modelleri ile tüm ihtiyaçlara uygun ürünler sunabilmektedir. Ip kamera modelleri ve sarf malzemeleri ile oldukça ilgi gören ve stabil çalışan ürünleri ile dikkat çekmektedir.

 

 

Visucam İp Kamera Modelleri

 

Visucam İp kamera modelleri projelere ve isteklere özel kamera bord lens ır led ve kasa dizaynı ile dikkat çekmektedir. Dış kasaları hemen her ortama takılabilecek mini ır bullet kasalardan dan başlayıp çevre güvenlik sistemleri için dizayn edilmiş ekstra büyük ve yüksek gece görüş özelliğine sahip  kasalara kadar bir çok alternatif bulundurmaktadır. Diğer uzak doğulu üreticilerin aksine sabit kutu bazlı ürünler üretmekten ziyade isteklere taleplere özel ürünler üretimi yapabilmekte olup bu durum da iyi güvenlik analizleri sonucu ihtiyaçlara tam cevap verebilme olanağı sunmaktadır.

 

 

Hikvision İp Kamera Modelleri

Hikvision ip ır bullet kamera modelleri ile diğer tüm güvenlik sektörü ürünlerinde olduğu gibi geniş ürün yelpazesi sunmakta olup özel sektör de kullanılan ürünlerinin yanı sıra özellikle emniyet projelerinde kullanılan ekonomik seri ürünlerinin yanı sıra proje bazlı alternatif ürünleri bulunan ülkemizde değişik markalar adı altında satılan ürünleri olsa da yazılım ve üretim olarak hikvision alt yapısını kullanan stabil çalışan ürünlerdir. Piyasa şartlarında çok satılan haikon ve dunlop markaları da hikvision üretimi ürünlerdir. 

 

 

 

Hayat Elektronik ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm oluşturmak projelerinize uygun ürünler önermek yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile  kaliteli ürün profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası anlayışı ile çözüm ortağınız olmak isteriz.  Ankara başta olmak üzere tüm ülke genelindeki projeleriniz için 0312 269 1 269 iletişime geçebilirsiniz.