Kablosuz Aktarıcılar Ankara 

ip kamera sistemlerinde kablolama yapılamayacak alanlarda veya sanayi siteleri, köy kamera sistemleri, şantiye kamera sistemleri, kule vinç kamera sistemleri, güneş enerji santralleri gibi büyük alanlarda  uzak mesafelerde kullanılan bu sistem günümüzün en pratik görüntü ve internet aktarma çözümleri arasındadır.

500mt mesafeden kilometrelerce uzak mesafelere veri ve görüntü aktarımı amacı ile kullunılan bu ürünler seçilirken yapılacak işleme aktarılacak görüntü kapasitesine veya veri kapasitesine uygun ürünler seçilmelidir. Bir merkezden bir  şubeye olabileceği gibi bir merkezden bir çok şubeye şeklinde veya şubeden şubeye aktarılabilr şekilde konfigre edilebilmektedir.

Bu ürünler tek tek kameralara takılabileceği gibi kameralar kablolama ve swichtler yardımı ile bir araya toplanılmak sureti ile toplu olarakda bir noktaya aktarılabilinir. Yine gelişen teknoloji ile bir birini gören iki nokta arasında veri ve görüntü aktarımı yaparak işletim maliyeti dediğimiz aylık yıllık ödeme gerektiren internet ve gsm hatları gibi unsurların kullanılmasının önüne geçmektedir.