Netalsan Hırsız Alarm Sistemi

Yerli üretici Netalsan Firması Hırsız Alarm Sistemleri üretmeye başlamış olup hırsız alarm sistemi nin cep telefonundan kumanda edilebilir yeniliğini hırsız alarm paneli ile birlikte tüketicilere sunmuştur. Netalsan hırsız alarm sistemleri internete bağlantı yapılarak cep telefonu uygulaması üzerinden alarm kurma, çözme, giriş çıkış süreleri değişikliği, otomatik kurma çözme gibi işlemleri ve açılış kapanış takibini yapabilmektedir.

Netalsan hırsız alarm Sistemleri tamamen cep telefonu uygulaması üzerinden konfigre edildiği için programlamak ve yaşam senaryosunu her an değiştirmek mümkündür. Netalsan hırsız alarm sistemleri ile 8 farklı bölge oluşturup bu bölgeleri ayrı ayrı kumanda etmek veya ayrı ayrı güvenlik tipine göre programlamak mümkün yine alarm paneli üzerine yangın ve gaz dedektörleri bağlanabilir. Netalsan Hırsız alarm sistemi tüm bölgeler de sabotaj koruma ve kısa devre koruma özelliğine sahiptir.

Netalsan hırsız alarm sistemleri ile eviniz, iş yeriniz, depolarınız ve korumak istediğiniz tüm alanlarınız güvence altındadır.

Netalsan hırsız ihbar sistemi yerli üretim belgesine sahip bir alarm sistemidir.

Hayat Elektronik ailesi olarak Netalsan Hırsız Alarm Sistemleri Satışı kurulmu ve servisi hizmetlerinde yetkili kuruluştur.