TEXT HERE

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

Plaka Tanıma Sistemleri

Plaka tanıma sistemleri kamera görüntülerinin yazılımlar ile  işlenmesi sureti ile kamera kadrajına giren plakaları okuyabilmekte ve resim çekerek kayıt altına alabilmektedir. Günümüzde plaka tanıma sistemleri ile otopark girişleri siteler ücretli otoparklar avm ler gibi yoğun araç giriş çıkışının olduğu tüm alanlarda kullanılan teknolojik sistemlerdir. 

 Detaylı Bilgi

Kollu Bariyer Sistemleri

Otopark sistemlerinin en çok kullanılan kontrollü geçiş parçaları arasında yer alan ürünlerdir. 2mt ile 6mt arasında kol uzunluğuna sahip olan kollu bariyerler hızlarına ve günlük açılıp kapanma sayılarına göre değişik ürünler kullanılmakla birlikte  kullanılacağı alana göre kırlabilir kollu bariyer modelleri de mevcutdur. 

 Detaylı Bilgi

Mantar Bariyer Sistemleri

Üst düzey güvenlik ve hızlı çalışma performansı ile göz dolduran mantar bariyerler genelde sokak ve kaldırım geçişi olan noktalarda kullanılmakla birlikte güvenlik ve kontrollü geçiş istenilen tüm alanlarda kullanılabilinir. Diğer bariyerlere göre daha dayanıklı yapıdadırlar. Görsel anlamda da oldukça estetik yapıda ve bulunduğu ortama uygun imal edilebilinirler.

 Detaylı Bilgi

Mobil Otopark Sistemleri

Bazı otoparklarda yapısal durum gereği bilet verme makinası kollu bariyer plaka tanıma sistemleri gibi ürünler kullanılamamakta olup böyle alanlar için tasarlanmış pratik hızlı ve başarılı el terminali ve yazılım desteği ile kullanılan çözümlere mobil otopark sistemleri denilmektedir. Aynı zamanda karşılama ve vale sistemi olarak ta kullanılabilinir.  

 Detaylı Bilgi

HGS Sistemleri

HGS Sistemleri günümüzün toplu yapılarında otopark alanlarının kontrolünde etkin bir güvenlik tedbiri olarak kullanılmakla birlikte kayıt yapabilmeleri sayesinde olası adli vakalara ışık tutabilmektedir. Yine otopark alanlarının sınırlı olduğu toplu yaşam alanlarının daire araç sayısı kontrolünü de sağlamaktadır. Kontrollü ve kayıtlı geçiş imkanı sunar.  

 Detaylı Bilgi

Ücretli Otopark Sistemleri

Ücretli otopark sistemleri giriş çıkış kontrolü sağlamak ve ücret toplama bilgilerini verimli hale getirmek amacı ile kullanılan sistemlerdir. Ücretli otopark sistemleri tercihlere ve bütçerlere göre bilet verme makinası bariyer yazılım plaka tanıma yazar kasa bilgisayar gibi ürünlerin bütünü ile oluşturulmaktadır. 

 Detaylı Bilgi

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri

Araç altı görüntüleme sistemleri askeri alan  girişlerinde resmi kurumlarda savunma sanayi fabrikalarında kamusal alanlarda otopark alanlarında ve güvenliği üst seviyede tutulması istenilen tüm araç geçiş noktalarında kullanılan etkili bir güvenlik çözümüdür. Araç altı görüntüleme sistemleri sabit ürünler olabilmek ile birlikte mobilize ürünler de olabilir.

 Detaylı Bilgi

Otopark Yönlendirme Sistemleri

Otopark yönlendirme sistemleri avm otel toplu yaşam alanları iş merkezleri hastaneler havalimanları gibi alanların otoparklarında  zamandan sıkışıklıktan tasarruf  edilmesi sürücülerin otopark alanlarında ulturasonik sensörler ve aydınlatma üniteleri yardımı ile boş dolu bilgilendirmesini sağlayan  yaşam kolaylaştırıcı elektronik güvenlik sistemleridir. 

 Detaylı Bilgi

Güvenli Yaşam Teknolojileri

TÜMÜ
Alarm Sistemleri
ip Diafon Sistemleri
Kamera Sistemleri
Network Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Ses Sistemleri

Uniview İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Grundig İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Görüntülü Diafon Sistemleri

ip Diafon Sistemleri,

Yüz Tanıma Sistemleri Ankara

Personel Takip Sistemleri,

Ses Sistemleri Ankara

Ses Sistemleri,

Personel Takip Sistemleri

Personel Takip Sistemleri,

Access Kontrol Sistemi

Personel Takip Sistemleri,

Tüm Uygulamalar

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image