Geçiş kontrol sistemlerinin parçaları arasında yer alan şifreli kapı geçiş kontrol sistemleri  üniteleri günümüzde bir çok alanda kullanılmakta olup stabil çalışan ürünlerdir. Şifreli geçiş kontrol ürünleri akıllı kilitler elektromanyetik kilitler ile uygulandığı kapılarda güvenlik oluşturmak ile birlikte kontrollü geçiş sağlamaktadır.

Şifreli Kapı Geçiş Kontrol Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Şifreli kapı geçiş kontrol sistemleri  hastane odalarında, bina kapılarında, server bilgi işlem odalarında bireysel oda kapılarında personel takibi gerektiren alanlarda rahatlıkla uygulanmaktadır.

Ankara toplu yaşam alanlarının bahçe kapılarında bina kapılarında yoğunlukla kullanılmakta olup; toplu  kullanıcılı alanlarda 1453 gibi standart şifreler kullanılması  ve genellikle birilerine söylenilmesinden dolayı deşifre olmakta ve güvenlik zafiyeti oluşturmaktadır.

Patron odalarında veya kişisel odalarda elektromanyetik kilit veya basaj kilit ürünleri ilave edilebilir. hşap kapılara aleminyum kapılara pimapen kapılara demir kapılara ve hadda garaj kapılarına bile uygulanabilir. 

Bir çok elektronik sistemin üzerinde bulunan şifreli geçiş kontrol üniteleri yüz tanıma cihazlarında kartlı geçiş ünitelerinin bazılarında görüntülü diafon sistemlerinde standart olarak sunulmaktadır. 

Şifreli geçiş kontrol sistemleri genellikle kişisel geçiş kontrol sistemlerinde önerilir. Dış ortam kullanımına uygun ıp67 muhafazalı şifreli geçiş kontrol üniteleri mevcut olup su geçirmez özelliğe sahiplerdirşifreli geçiş kontrol sistemleri ankara.

Şifreli geçiş kontrol sistemleri ankara uzaktan kumanda ile cep telefonu ile açılması sağlanılabilinir.  Şifreli geçiş kontrol sistemleri ankara nadiren de olsa personel takip sistemlerinde de kullanılabilinir.

Lakin şifreli geçiş kontrol sistemleri ankara Personel takip sistemlerinde şifrelerin birbirlerine söylenilebileceğinden ve deşifre olacağından dolayı genellikle tercih edilmeyen bir sistem olmakla birlikte bazı noktalarda personel takibi için kullanılmaktadır.

Şifreli Kapı Sistemi Topan Satış 

Şifreli geçiş kontrol sistemleri ankara başta olmak üzere ülke genelinde müşterilerimize hizmet vermekte olup; tüm ayarlamaları ve türkçe kullanım klavuzları ile birlikte toptan satışlar da sağlamaktayız. 

Geçiş kontrol sistemleri cihazlarının bir çoğu aynı zamanda kart okuma özelliğne sahiptir. Proxmity kart okuyuculu kontrol sistemleri veya mifare kart okuyuculu geçiş kontrol sistemleri olarak iki farklı kart tipi ile çalışan ürünlerdir. Birçok yerli üretim ürün olmasına rağmen genellikle ithal ürünler tercih edilmektedir. Plastik kasalı ürünlerden ziyade metal kasalı ürünler tercih edilmektedir. Dış ortamlarda ise yağıştan etkilenmemesi için siperlik kullanılmaktadır.