Termal Kamera Modelleri 

Termal kamera modelleri el tipi termal kamera, tekli ölçüm termal kamera özellikleri, çoklu ölçüm termal kamera ürünleri avm ler, fabrikalar, toplu yaşam alanları, oteller, askeri tesis termal kamera sistemleri, üretim tesisleri gibi insanların toplu ve yoğun bulunduğu alanlarda kullanılarak taşıyıcı pozisyonunda bulunan yüksek ateş belirtisi içirisindeki insanların tespiti açısından etkili bir çözümdür.

El Tipi Termal Kamera

Çoklu Okuma Termal Kamera

Çoklu okuma termal kamera sistemi tesis girişlerinde, nizamiyelerde, askeri alanlarda, belediyelerde giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde aynı anda bir çok yüzü analiz ederek ateş ölçümü yapabilen termal kamera sistemidir. Termal kamera sistemi nvr kayıt cihazı, back bady kit, monitör ve kablo bağlantılarından oluşmaktadır. Gerekli kurulum standartlarına uyularak bir geçiş güzergahı belirlenir, sistem tüm aparatları ile uyum içerisinde çalışacak şekilde montaj dizaynı yapılır. Termal kamera görüş açısı ve back bady açıları itina ile oluşturulur. Monitör yetkili personelin görebileceği şekilde yerleştirilir. Gerekli değer ayarlamaları yapılarak sistem devreye alınır. Termal kamera ile monitör üzerinden anlık tespit yapılabileceği gibi bu görüntüler Nvr kayıt cihazı üzerine kayıt yaptırılır. Unutulmamalıdır ki termal kameralar video analizi yaparak ölçümleme yapabilmektedirler.

Termal Kamera Özellikleri

Termal Kamera Kullanım Alanları

Askeri alanlarda, otellerde, tren garlarında, metro istasyonlarında, hastenelerde, belediyelerde, resmi kurum ve kuruluşlarda, termal kamera ateş ölçümü yapılabilinir. Erken uyarı sistemi olarak kullanılan bu sistem tedbir almayı hızlandırır.

[krth_cta content_width=”80%” class=”afiş altı slogan detaylı bilgi”]Termal Kamera Sistemleri İhtiyaçlarınız İçin İletişime Geçiniz…0312 269 1 269[/krth_cta][krth_button button_text=”Detaylı Bilgi” button_link=”https://hayatelektronik.com/iletisim” open_link=”true” simple_hover=”” class=”detaylı bilgi” text_color=”#dd8502″ css=”.vc_custom_1590452423800{margin-top: px !important;margin-right: 10px !important;margin-bottom: px !important;margin-left: px !important;border-top-width: px !important;border-right-width: 10px !important;border-bottom-width: px !important;border-left-width: px !important;padding-top: px !important;padding-right: px !important;padding-bottom: px !important;padding-left: px !important;background-color: #131d33 !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: repeat !important;border-left-color: #dd9933 !important;border-right-color: #dd9933 !important;border-top-color: #dd9933 !important;border-bottom-color: #dd9933 !important;}”]