TEXT HERE

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

Uniview NVR Kayıt Cihazları

Uniview Ir Bullet Güvenlik Kameraları

Uniview Dome Tipi Güvenlik Kameraları

Uniview NVR Kayıt Cihazları

4 kanal nvr kayıt cihazından 128 kanal nvr kayıt cihazına kadar tak çalıştır özellikli poe destekli tamamen Türkçe menülü ürünleridir. H265+ plus ve ucode özelliği ile yüksek görüntü kalitelerini bile düşük harddisklere uzun süre kayıt altına alabilmektedir.

 Detaylı Bilgi

Uniview Ir Bullet Kameralar

H265+Plus ve U code özelliği gece görüşlü ayarlanabilen motorize lensli dış mekan kullanımına uygun ıp66 muhafazalı sağlam gövdeli poe özellikli 2MP ve 4 Mp çözünürlüklü profesyonel ip güvenlik kameralarıdır. Ergonomik kasa yapıları ile oldukça göz doldurur.

 Detaylı Bilgi

Uniview İp Dome Kameralar

Dış mekan uygun  iç mekan uygun sesli gece görüşlü ve ayarlanabilen lens özellikleri bulunan ip kameraların tamamı poe olarak çalışabilmekte ve 2MP 4MP Yüksek çözünürlüklerin yanı sıra sd kart takılabilen ürünler güvenliği üst seviyeye çıkartmaktadır.

 Detaylı Bilgi

Uniview Poe Switch Modelleri

Kamera güvenlik sistemleri anlamında uçtan uca çözümler sunan UNV markası 4 port 8 port 16 port ve 24 port olmak üzere  akıllı poe switch modelleri ile ve network kabloları ile ip kamera sistemleri uçtan uca tamamlayıcı çözümler sunmaktadır.

 Detaylı Bilgi

Güvenli Yaşam Teknolojileri

TÜMÜ
Alarm Sistemleri
ip Diafon Sistemleri
Kamera Sistemleri
Network Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Ses Sistemleri

Uniview İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Grundig İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Görüntülü Diafon Sistemleri

ip Diafon Sistemleri,

Yüz Tanıma Sistemleri Ankara

Personel Takip Sistemleri,

Ses Sistemleri Ankara

Ses Sistemleri,

Personel Takip Sistemleri

Personel Takip Sistemleri,

Access Kontrol Sistemi

Personel Takip Sistemleri,

Tüm Uygulamalar

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları

  • image
  • image
  • image