TEXT HERE

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

Visucam NVR Kayıt Cihazları

Daha yüksek hızlarda ve daha geniş band genişliğinde veri aktarımı network sistemleri kurmak adına kullanılan fiber optik kablo teknolojisi Multi Mode ve Single Mode kablolar olarak iletim ve performans mesafesine göre ikiye ayrılır.

 Detaylı Bilgi

Visucam Ir Bullet Kameralar

Network ağ yapılarının toplanma merkezi olarak kurgulanan rack kabinler aktif ve pasif network ürünlerinin birleşim noktası olarak tasarlanır. Rack kabinler aynı zamanda tekerlekli fanlı termostatlı ve organizer yapıları ile sistem güvenliğinin yanı sıra uygulamacı ve kullanıcı personellerin hızlı müdahalesine olanak tanır.

 Detaylı Bilgi

Visucam İp Dome Kameralar

Network alt yapısı kurmak için kullanılan bakır kablolar et kalınlığı iletim hızı dış izalasyon malzemesi gibi özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bilinen network ağlarında en verimli çalışacak kablolar CAT 6 23 AWG standartlarında olan kablolardır.

 Detaylı Bilgi

Visucam İp PTZ Kameralar

Fiber optik ve bakır network ağlarında uç noktalardan gelen kabloların toplanma merkezinde ilave adaptörler ve kesytone jack lar kullanılarak sonlandırıldığı pasif ürünlerdir. Aktif network ürünleri ile pasif network ürünleri arasında geçişi kolaylaştıran bu ürünler  işletim sırasında oluşabilecek yeniliklere kolay entegre olma imkanı sunar.

 Detaylı Bilgi

Güvenli Yaşam Teknolojileri

TÜMÜ
Alarm Sistemleri
ip Diafon Sistemleri
Kamera Sistemleri
Network Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Ses Sistemleri

Uniview İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Grundig İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Görüntülü Diafon Sistemleri

ip Diafon Sistemleri,

Yüz Tanıma Sistemleri Ankara

Personel Takip Sistemleri,

Ses Sistemleri Ankara

Ses Sistemleri,

Personel Takip Sistemleri

Personel Takip Sistemleri,

Access Kontrol Sistemi

Personel Takip Sistemleri,

Tüm Uygulamalar

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları

  • image
  • image
  • image