TEXT HERE

Wifi ip kamera Ankara merkezli firmamız tüm ülke genelinde kullanımı kolay kurulumu basit ev veya iş yerindeki wifi ağına saniyeler içinde dahil edebileceğiniz sd kart üzerine kayıt yapabilen ses dinlemenizi ve ses göndermenize olanak tanıyan cep telefonundan ve bilgisayarınızdan izleyebileceğiniz  gece görüş özelliğine sahip geniş açılı, 360 derece dönebilen modelleri bulunan genel kullanım olarak evinizde, ofisinizde, bahçenizde, atölyenizde ve görüntü almak istediğiniz her alanda basit ekonomik bir o kadar da işlevsel ürünlerdir.

Her daim stoklarımızda değişik model ve tipi bulunan wifi ip kamera sistemlerini gizli kamera olarak ta kullanabilmek mümkündür.

Wifi İp Kamera Sistemleri

Wifi ip kameralara elektrik verilmek sureti ile evinizdeki wifi modeminize tanıtılır ve kamera mobil uygulama ara yüzü üzerinden veya bir bilgisayar yardımı ile kamera menüsünden gerekli ayarlamalar yapılarak anında seyredilmeye başlanır. Konuşmalar dinlenebilir cep telefonu veya bilgisayar üzerinden kameralar seyredilirken wifi kamera üzerindeki hoparlör üzerinden ses gönderebilir hands free olarak görüşme olanağı tanır.

Wifi ip kamera modellerinin tamamen pilli modelleri de mevcut olup bu ürünler ekstra enerji bağlama gereksinimi duymadıklarından extra kolay kullanım ve montaj kolaylığı sağlarlar. Üzerlerinde bulunan yeni teknoloji küçük boyutlu uzun kapasiteli şarj edilebilir piller bulunur ve harekete duyarlı çalışabilme foto kapan özellikleri pil kullanım süresini artırır. Ama her ne kadar az pil tüketimi olsada belirli aralıklar ile wifi ip kameraların pillerinin şarj edilmesi gerekmektedir.

Wifi ip kamera sabit lensli, haraketli, 180° açılı lensli, 360° açılı lensli balık gözü iç mekan ve dış mekan özelliklere sahip modelleri vardır. Bu özellikler wifi ip kameraların fiyatlarına etkileyen unsurlardır.

Güneş Enerjili Wifi İp Kamera

Wifi ip kamera modellerinin gelişen teknoloji ile birlikte dış mekan kullanımlarına özel su geçirmez, gece görüşlü, güneş enerjili ve güneş enerjisi ile şarj olabilen pilli modelleri inşaat projelinin, dağ evlerinin, bağ evlerinin, köy evlerinin, yayla evlerinin orman şantiyelerinin ve elektriğin olmadığı depo vs gibi alanların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır 3G 4,5G, 5G teknolojileri ile internet üzerinden cep telefonu üzerinden seyredilebiliyor olmaları tercih sebeplerindendir.

Wifi ip  kamera modelleri üzerinde takılacak olan sd kartlar yardımı ile kendi üzerlerinde kayıt yapabilir ve bu kayıtlar uygulamalar sayesinde seyredilebilinir. Wifi kameraların hafıza kart kapasiteleri  kameraların özelliklerine göre 32GB, 64GB, 128GB gibi değişkenlik gösterebilir.

Wifi ip kamera sistemleri mobil uygulamalar ile cep telefonu üzerinden resim çekme ses dinleme telefon üzerine anlık kayıt yapma geçmişe dönük kayıtları seyretme yapılan kayıtları paylaşma gibi günümüzün teknolojik ihtiyaç ve gereksinimlerine cevap verir.

Daha uzun süreli kayıtlar için GSM data hatları takılabilen wifi ip kameralar data hatlarının kapasiteleri doğrultusunda uzak sunucu bulut ortamlarına kayıt yapabilir bu kayıtlar sunucular üzerine bağlanılarak seyredilebilinir.

Bazı durumlarda wifi ip kamera kullanmak yerine kablolu ip kameralar wifi noktadan noktaya uzun mesafe görüntü ve veri aktaran kablosuz aktarım sistemi ürünleri ile görüntüler bir merkeze toplanabilir. Özellikle şantiye alanlarında köy kamera sistemlerinde ilçe kasaba mobese sistemlerinde tercih edilen bu sistem kablo çekilmesi çok mümkün olmayan birbirini görebilen noktalar arasında tercih edilirler. Canlı izleme kayıt tutma gibi cctv kamera güvenlik sistemlerinin özelliklerinden ödün vermez.

Wifi ip kamera fiyatları amatör ve bireysel kullanım serisi ürünlerde oldukça ekonomik, profesyonel ve proje serisi ürünlerde ise kablolu ip kamera sistemlerinden %30 oranında fiyat farklılıkları göstermektedir. Lakin burada önemli olan kullanım noktasının kriterleri göz önünde tutulduğunda yeniden bir kablolama yapmak yerine wifi ip kamera sistemi ürün modellerinin hangisinin tercih edileceği doğru analiz edilir ise kurulum ve kullanım maliyeti %50 daha düşük seviyelere gelebilir. Önemli olan iyi bir güvenlik analizi yapılarak doğru ürünü doğru sistemi tercih etmekten geçer.

Hayat Elektronik ailesi olarak; Wifi kamera ile alakalı her türlü soru görüş ve önerilerinizi cevaplamaya hazır olduğumuzu bildirir. Kaliteli ürün profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile projelerinizin çözüm ortağı olmak isteriz..