03122691269
Kamera Sistemi Kontrol Ünitesi

Kamera Sistemi Kontrol Ünitesi

Kamera sistemi kontrol üniteleri kamera sistemlerine bağlı hareketli speed dome kamera ve uyumlu kayıt  cihazlarını tek bir cihaz üzerinden kumanda etmek için kullanılmaktadır.

Kontrol klavyesi kayıt  cihazının ve speed dome kameranın desteklediği marka olmalıdır. Genellike pelco-d standardını kullanan bu cihazlar, canlı güvenlik tarafından sürekli izlenen çok kameralı sistemlerde mutlaka kullanılmaldır.

Ancak speed dome kullanılmayan sistemlerde yada az sayıda DVR kayıt cihazı olan sistemlerde kullanılmasına gerek yoktur. Gelişen teknoloji kamera güvenlik sistemlerine kontrol klavyelerinin yaptırdığı tüm işlevi bilgisayarlar üzerinden yapmaya olanak tanımaktadır.

Firmamız incelediğiniz ve uygun bulduğunuz ürünleri en uygun koşullarla almanızda ve sorunsuz uygulamalar için yüzlerce referansıyla en doğru adrestir!

Kamera sistemleri, ip kamera sistemi, Ahd kamera sistemi, güvenlik sistemleri başlığı altında aradığınız tüm ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.