03122691269
Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi Uydu Sistemleri

Sitelerde, apartmanlarda, hastanelerde, okullar gibi alanlarda çevreye kötü bir görüntü vermek  ve extra maliyet yapmamak adına televizyon yayın sistemlerinin  ortak ürünler kullanarak  bir merkezden  son kullanım noktasına  kablolar yardımı ile dağıtılması işlemine merkezi uydu sistemi denilmektedir.

Günümüzde tüm yüksek katlı veya bireysel yapıların tamamında bu sistemler tercih edilmekte olup uydu sayısınca çanak ile (ülkemizde genelde Türksat, Dijitürk  ve Hortbit) bir çok noktaya yayın verilebilinmektedir.

Merkezi uydu sistemi kurulduktan sonra; çanakların ayarlanması sureti ile dünyadaki tüm uydular ile bağlantı kurulabilinir ve televizyon, radyo gibi yayınlar seyredilebilinir.

Özel alan projelerinde merkezi dağıtım sistemi ile reklamlar, konferanslar, görüntülü veya sesli yayınlar dağıtılabilinir.

Hayat elektronik ailesi olarak siz değerli müşterilerimize  merkezi uydu sistemleri konusunda hizmet vermekte olup; merkezi uydu sistemi santrallerimize 5 yıl garanti vermekteyiz.

Unutulmamalıdır ki basit gibi görünen bu sistem  dizilere, haberlere, maç yayınlarına, kadın programlarına bağımlı olduğumuz şu günlerde riske atılmamalı ve usta ellerce dizayn edilip kurulmalıdır.