03122691269
NVR Kayıt Cihazı

NVR Kayıt Cihazı

Ankara Nvr Kayıt cihazı ip kamera güvenlik sisteminin görüntülerini kayıt altına alan kamera güvenlik sisteminin en önemli parçalarındandır. Nvr kayıt cihazları içerisine takılan güvenlik sistemi harddisklerine ip kameralardan gelen görüntüleri kayıt eden, geriye dönük kayıtların izlenmesini ve yedek alınmasını sağlayan monitör çıkışları sayesinde kendi üzerine bağlı bulunan çoklu ip kameraları tek ekranda gösterebilen ip kamera sisteminin internete bağlanmasını farklı noktalardan bilgisayardan veya cep telefonundan izlenmesini sağlayan görüntü kaydedicilerdir. Esas anlamda ip kamera sisteminin merkezi konumundadır. Sağlıklı çalışabilmesi ve sabotajlardan etkilenmemesi için ip kamera sistemi kurulan yapıda en ideal noktaya yerleştirilmesi gerekmektedir.

Ankara Dijital kayıt cihazı , güvenlik sistemi olarak kurulan kamera sistemlerinin kayıtlarının tutulduğu cihaza verilen addır. Üzerinde bulunan harddisk kapasitesi ölçüsünde kayıtları saklamanızı , sonrasında arama yapılarak incelemenizi sağlamaktadır. Network çıkışı sayesinde görüntü ve kayıtların internette paylaşımını sağlamaktadır.

Firmamız incelediğiniz ve uygun bulduğunuz ürünleri en uygun koşullarla almanızda ve sorunsuz uygulamalar için yüzlerce referansıyla en doğru adrestir!

Kamera sistemleri, kamera sistemi, güvenlik sistemi, güvenlik sistemleri başlığı altında aradığınız tüm ürünleri sitemizde bulabilirsiniz.