03122691269
Otopark Sistemleri

Otopark Teknolojileri

Mobil otopark sistemleri, biletli otopark sistemleri, HGS-OGS otopark sistemleri, plaka tanıma otopark sistemleri ankara başta olmak üzere tüm ülke genelinde projeleriniz fiyatlandırılır.

Planlı yapılmamış şehir sokakları ve artan araç sayısına bağlı olarak ülkemizin hemen her yerinde otopark problemleri yaşanmaktadır. İnsanlar yaşam alanı tercihlerinde genellikle otopark problemi olmayan evleri, siteleri, işyerlerini, avm’leri daha çok tercih eder hale gelmişlerdir. Bu durum  beraberin de  otoparkların düzenli düzgün yapılandırılmasını, az noktada çok araç park işleminin yapılması yani kullanım  alanlarının iyi yönetilmesini doğurmaktadır. Günümüz teknolojilerini kullanarak pratik, verimli ve kalıcı çözümler üretilerek insan yükünü azaltmak teknolojiyi iyi  kullanarak maliyetleri düşürmek güvenlik zafiyetlerini minimize etmek ve kayıt altına almak aranılan bir çözüm olmuştur. Bu noktada etkin ekonomik kullanıcı dostu çözümler üretmekteyiz.

Mobil Otopark Sistemleri

Otopark bariyeri, güvenlik mobası, ödeme noktası, bilet verme makinesi gibi ürünlerin kullanılamadığı seyyar olarak otopark giriş ve çıkış saatlerinin elle tutulduğu yerlerde mobil olarak kullanılır. Görevli, araç geldiğinde, aracın plakasını yazıp çıktı alır. Araç otopark çıkışında görevliye fişini verir, görevli fişini okutur ve cihaz otopark ücretini hesaplar. Çıkan fişlerde herhangi bir mali değer ya da KDV söz konusu değildir. Fatura ya da fiş mevcut yazar kasanız üzerinden kesilerek müşteriye verilir.Teknik Detaylara bakabilirsiniz. 

HGS- OGS Sistemleri

Karayolların da yoğun bir şekilde kullanılan hgs-ogs sistemleri; ilave üniteler bağlanılarak sitelerde, otoparklarda, aboneli otopark sistemlerinde, sanayi sitelerinde araç giriş çıkış güvenliğinin yapılması ve raporlanması gereken her noktada % 99 un üzerindeki başarı oranı ile kesin etkili bir çözümdür. İçerdeki araç kayıtlı araç, kayıtsız araç, otopark daki araç sayısı yer olup olmadığı, kaçta girmiş kaçta çıkmış ne kadar içerde kalmış, ikinci araç için yetkilimi, yetkisiz mi  gibi geniş ve uzun süreli raporlamalar yapabilmektedir. Çalışma prensibi olarak araçlara yerleştirilecek olan RFID ürünler ve bunları okuyacak RFID okuyucuların bariyerler ile entegre edilerek tetiklemesini ve bir bilgisayar yardımı ile değişik verilerin raporlanmasını sağlayan etkili bir güvenlik çözümüdür. Kumanda anahtarlık gibi extra bir ünite taşımaya gerek kalmaksızın hızlı ve konforlu geçis sağlayan HGS-OGS sistemleri  Ankara başta olmak üzere bir çok projede uygulamış ve uygulanmaya da devam etmektedir. Kaliteli, profesyonel ve etkin HGS-OGS çözümlerimiz için projelerinizde buluşmak isteriz.

 

Biletli Otopark Sistemleri

Ücretli otopark çalıştıran firmalar için zamandan ve personelden tasarruf sağlayarak; gerçek kazanç verilerine ulaştırabilecek, günlük aylık yıllık ödeme noktası verilerini gösteren tamamen yerli firmalar tarafından yapılmış yazılımlar ile detaylı net raporlamalar oluşturulabilen.Yazar kasa pos cihazları ile entegre olarak araçlarların tipine göre farklı tarifeler uygulayabilen kullanışlı pratik kesin çözümler sunmaktayız. Teknik detaylara bakabilirsiniz. Elektronik güvenlik sistemleri ila alakalı her türlü soru görüş ve önerilerinizi cevaplamak için iletişime geçebilirsiniz.