İp Kamera Modelleri

İp Kamera Ankaraip kamera Ankara,anolog kameralardan farklı olarak sayısal bir ip değer üzerinden bağlantı sağlayarak görüntüyü dijital bir veri haline getirir. Ve bu dijital veriyi bilgisayarlar üzerinde görüntü haline çeviren güvenlik kamera sistemlerinin en son teknolojisidir.

İp kameralar tekil kullanılabildiği gibi çoklu olarak da kullanılabilinirler. Nvr kayıt cihazları yardımı ile kayıt cihazına kayıt yapabilirler veya bilgisayarlar üzerine yüklenen yazılımlar sayesinde bilgisayar üzerine kayıt yapabilirler.

İp kamera ankara  sistemleri ile güvenlik kamera sistemi olarak kullanılmasının yanı sıra , plaka tanıma sistemi yapılabilmektedir. Sanal sınır, yüz tanıma, bırakılan nesne, hareket takip, ısı analizi, yoğunluk analizi gibi ihtiyaç duyulan bir çok özellik kullanılabilmektedir.

ip kamera denilince akla internet gerektiği gibi bir durum gelmektedir. İp kameralar ile internet olmadan da bir ağ oluşturulabilinir, kameralar kayıt altına alınabilinir, görüntüler monitörlerden seyredilir. İnternet sadece uzak bağlantı sağlamak için gereklidir.

Hayat Elektronik ailesi olarak ip kamera sistemleri konusunda alt yapı, kablolama,  konularında nitelikli personeli, kaliteli ürün profesyonel hizmet anlayışı ve ideal fiyat garantisiyle projelerinizin çözüm ortağı olmak isteriz.