TEXT HERE

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

Tek Ayaklı Turnikeler

Tek ayaklı üç kollu turnike sistemleri geçiş kontrolü yapılmak istenilen tüm alanlarda kullanılabilecek ürünlerdir. Genellikle dar olan noktalarda tercih edilmekle birlikte konumuna uygun noktalar belirlenerek konumlandırılırlar. En çok spor salonlarında yemekhane noktalarında özel işletme girişlerinde çok tercih edilirler.

 Detaylı Bilgi

Vip Turnikeler

Turnike SistemleriTurnike sistemleri ürünleri arasında yer alan engelli vatandaşlar ve çoklu hızlı geçiş gerektiren özel durumlar düşünülerek tasarlanmış ürünlerdir. Geçiş kontrol sistemleri ile kontrol edilmesinin yanı sıra tek buton ile hızlı geçiş olanağı sağlar.

 Detaylı Bilgi

Kapı Tipi Metal Dedektörleri

Turnike Sistemleriİş merkezlerinde alış veriş merkezlerinde otellerde eğlence mekanlarında özel şirket girişlerinde  resmi kurum ve kuruluşlarda tercih edilen metal dedektörleri metal yoğunluğu olan tehlikeli silahların tespiti açısından çok önemlidir.

 Detaylı Bilgi

X-Ray Cihazları

Turnike SistemleriX-Ray cihazları askeri alanlarda havalimanlarında alışveriş merkezlerinde otellerde savunma sanayi tesislerinde kısacası bavul çanta içerisini görüntülemek istenilen tüm alanlarda kullanılan geçiş kontrol sistemi ürünleridir.

 Detaylı Bilgi

Çift Ayaklı Turnikeler

Turnike SistemleriÇift ayaklı turnike sistemleri personel takip sistemlerinin ve geçiş kontrol sistemlerin en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Oldukça sağlam gövde yapıları ve kartlı geçiş sistemlerine uygun yapısı ile bir çok noktada kullanılabilirler. Genellikle müze giriş çıkışlarında tren garlarında özel ve resmi kurum ve kuruluşlarda kullanılan ürünlerdir.

 Detaylı Bilgi

Hızlı Geçiş Turnikeleri

Turnike SistemleriŞık tasarımları ve pratik kullanım özellikleri ile dikkat çeken turnike sistemleridir. Genellikle iş merkezlerinde genel merkez binalarında resmi kurum ve kuruluşlarda kartlı geçiş sistemleri ile birlikte kullanılırlar.

 Detaylı Bilgi

Mekanik Turnikeler

Turnike SistemleriMekanik turnike sistemleri ürünleri kontrollü geçiş sağlanmak istenilen ama personel takibi veya kayıt istenilmeyen alanlarda kullanılan ürünlerdir. 2. sınıf güvenlin düşünüldüğü bölgeler için ekonomik çözümlerdir.

 Detaylı Bilgi

Boy Turnikeleri

Turnike SistemleriStatlarda ceza evlerinde bazı iş yerlerinde spor kompleks girişlerinde özel savunma sanayi tesislerinde güvenliğin üst düzey tutulması gereken tüm alanlarda kullanılan tekli geçişe uygun turnike sistemleri  ürünlerdir.

 Detaylı Bilgi

Güvenli Yaşam Teknolojileri

TÜMÜ
Alarm Sistemleri
ip Diafon Sistemleri
Kamera Sistemleri
Network Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Ses Sistemleri

Unv İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Grundig İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Görüntülü Diafon Sistemleri

ip Diafon Sistemleri,

Yüz Tanıma Sistemleri Ankara

Personel Takip Sistemleri,

Ses Sistemleri Ankara

Ses Sistemleri,

Ankara Personel Takip Sistemleri

Personel Takip Sistemleri,

Access Kontrol Sistemi

Personel Takip Sistemleri,

Tüm Uygulamalar

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image