TEXT HERE

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

Kablolu Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm SistemleriHırsız alarm sistemleri ankara başta olmak üzere hemen her yapıda kullanılan güvenlik tedbiri erken uyarı sistemidir. Kablolu hırsız alarm sistemleri bürün dedektörler ve hırsız alarm sistemi parçaları kablo ile bağlantı sağlanılır. Yeni yapılan inşai yapılarda alt yapı oluşturmak gerekecektir. Dt8 olarak adlandırılan zayıf akım kabloları ile hırsız alarm sistemi paneli ve dedektörleri arasında iletişimi sağlanır. Telefon hattı üzerinden iletişim sağlar veya Gsm modülü takılabilir. Uzaktan kumanda tanıtılabilinir.

 Detaylı Bilgi

Fonri Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm SistemleriFonri Hırsız Alarm Sistemleri tamamen kablosuz bir sistem olması ve kablolu veya wifi internet bağlantısı ile son teknoloji bir güvenlik sistemidir. Cep telefonu uygulaması üzerinden tüm dedektörlere müdahale olanağı sağlarken akıllı prizleri ampülleri ve röle devreleri ile mini akıllı ev sistemi  olarak kullanılabilmektedir. Günümüz teknolojisinin sunduğu tüm ayrıcalıklı özellikleri sizlerin kullanımına sunmaktadır. 

 Detaylı Bilgi

Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm SistemleriHırsız alarm sistemleri evlerde iş yerlerinde ofislerde fabrikalarda depo vb gibi güvenlik ihtiyacı duyulan her alanda kullanılan elektronik güvenlik sistemleri veya erken uyarı sistemleri olarak değerlendirilir. Hırsız alarm sistemleri yapının durumuna ve yaşam senaryosuna göre kablolu veya kablosuz olarak kurulabilir. Alarm takip merkezi bağlantısı ile kolluk kuvvetlerine haber verme imkanının yanı sıra cep telefonu uygulaması üzerinden de kumanda edilebilmektedir.

 Detaylı Bilgi

Hırsız Alarm Sistemleri ve Yangın İhbar Sistemlerinin uygulandığı yapısal alana göre gerekli dedektörlerin çalışma prensibinin programlanmasını ve yaşam senaryosuna göre dedektörlerden gelen sinyallere göre erken uyarı ekipmanlarının aktifleştiren sistemin beyni olarak adlandırılır.

Özellikle Hırsız Alarm Sitemlerinde kullanılan gsm modülleri standart şartlarda çalışan telefon hatları veya internetlerin kesilmesi durumunda güvenliği riske atmamak adına gerekli kişileri bilgilendirmek amacı ile kullanılan elektronik haberleşme  üniteleridir.

Yangın İhbar Sistemleri ve Hırsız Alarm Sistemlerinin temel amacı erken uyarı sistemi olmalarıdır. Sirenler ise değişik ses şiddetlerine sahip horn özellikli görsel uyarılı ışıklı veya ışıksız erken uyarı sistemlerinin parçasıdır.

Yangın ihbar ve Hırsız Alarm Sistemleri her ne kadar günümüz teknolojisinde kablosuz ürünlerden oluşan sistemler olsa da özellikle çoklu yaşam alanlarında kurulacak olan bu sistemlerin tüm unsurların kaliteli kablolar ile iletişim kurması sağlanmalı ve hatta helojen free aleve dayanıklı kablolar kullanılmalıdır.

Aküler belirli bir güce sahip enerji kaynaklarıdır. Oldukça önemli görevleri olan yangın ihbar ve hırsız alarm sistemlerinin elektrik kesintilerinden etkilenmemesini sağlayan ürünlerdir. Bakımsız kuru tip akü olmaları sebebi ile  belirli periyodlarda değiştirilmesi gerekmektedir.

Yangın ihbar ve Hırsız Alarm Sistemlerinin uç noktaları olarak bilinen özelliklerine göre hareket, duman, gaz, su, ısı, darbe, ses, titreşim gibi unsurları algılayan elektronik sensörlerdir.

Güvenli Yaşam Teknolojileri

TÜMÜ
Alarm Sistemleri
ip Diafon Sistemleri
Kamera Sistemleri
Network Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Ses Sistemleri

Unv İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Grundig İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Görüntülü Diafon Sistemleri

ip Diafon Sistemleri,

Yüz Tanıma Sistemleri Ankara

Personel Takip Sistemleri,

Ses Sistemleri Ankara

Ses Sistemleri,

Ankara Personel Takip Sistemleri

Personel Takip Sistemleri,

Access Kontrol Sistemi

Personel Takip Sistemleri,

Tüm Uygulamalar

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Hırsız alarm sistemleri  kablolu kablosuz alarm sistemleri ankara başta olmak üzere profesyonel çözümler sunmaktayız. Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Yangın İhbar Sistemleri

Yangın İhbar Sistemleri konvansiyonel veya adresli yangın alarm sistemi olabilir. Yangın alarm paneli hangi teknoloji kullanılır ise dedektörler de panele uygun kullanılmalıdır. Aslında dedektörlerin çalışma prensipleri ve isimleri aynıdır. Sadece kullanıldıkları sistemler farklıdır. Adresli yangın ihbar sistemi butonları dedektörleri sirenleri aynı kablo ağı üzerinden birbirlerine paralel bağlanmak sureti ile çalışır ken konvansiyonel yangın ihbar sistemlerinde buton ve dedektörler aynı hatta bağlanırken sirenler için ayrı kablolama alt yapısı yapılması gerekmektedir. Yangın ihbar panelleri  aküler  ile beslenmeli ve aynı zamanda binalarda atıl köşelerde olmak yerine sürekli görülebilir bir yere yerleştirilmeli veya görevlilerin bulunduğu noktalara tekrarlama panelleri yerleştirilmelidir. Teknim yangın alarm sistemleri, netelsan yangın alarm sistemleri, codesec yangın ihbar sistemleri, gst yangın alarm sistemleri, finder yangın alarm sistemleri piyasada yoğun kullanılan ürünlerdir. 

Bilgi Fiyat ve Kurulum Hizmetleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri Online Satış

Hırsız Alarm Sistemleri