TEXT HERE

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

Kamera Sistemleri Ankara

Kamera sistemleri ankara merkezli firmamız ip kamera ahd kamera gece görüşlü speed dome kamera modelleri ile hizmetinizdedir. Fabrikalardan otellere, çevre güvenlik kamera sistemlerinden  küçük işletmelere, bebek bakıcı kamera sistemlerinden büyük projelere kadar bir çok alanda profesyonel sistemler kurmaktadır.

Dome Tipi Güvenlik Kameraları

kamera sistemleri ankaraDome tipi güvenlik kameraları genellikle iç mekanlarda tercih edilen ürünlerdir. Dış mekanlar için de uygun ıp66 muhafazalı dome tipi kameralar mevcuttur. Gece görüşlü ayarlı lensli sesli modelleri olduğu gibi çok ergonomik küçük kasalara sahip plastik kasalı veya darbelere dayanıklı metal alaşımlı kasalı ürünlerdir. 

 Detaylı Bilgi

Fisheye Balık Gözü Güvenlik Kameraları

kamera sistemleri ankaraBalık gözü kameralar tepeden görüntüleme yapmak istenilen alanlarda kullanılan yazılımlar sayesinde bir kaç farklı kamera gibi görüntü alabilen geri planda sürekli 360° olarak kayıt tutan fisheye balık gözü kamera diye adlandırılan teknolojik güvenlik kameralarıdır. İp özellikte olanları internet bağlantısı ve programları sayesinde tek başına  çalışabilirler.

 Detaylı Bilgi

Ir Bullet Güvenlik Kameraları

kamera sistemleri ankaraIr bullet güvenlik kameraları dış mekan ve iç mekan kullanımına uygun ürünlerdir. İç mekanlarda estetikli açısından çok küçük kasalı kameralar kullanılır dış mekanlarda orta büyüklükteki kameralar kullanılırken askeri alanlar siteler gibi tesislerde çok büyük kasalı çevre güvenlik kameraları kullanılmaktadır. 

 Detaylı Bilgi

wifi Küp Güvenlik Kameraları

kamera sistemleri ankaraWifi adından da anlaşılacağı üzere bu tarz güvenlik kameraları wifi bağlantısı ile internete çıkabilmekte ve uzaktan izleme imkanı sunmaktadır. Genellikle tek başına kullanılabilen bu güvenlik kameraları bağlanacakları kamera sistemleri ile de çalışabilirler. Çift yönlü ses desteği sunan bu kameralar sd kartlara kayıt imkanı sunmaktadır. 

 Detaylı Bilgi

Speed Dome Güvenlik Kameraları

kamera sistemleri ankaraSpeed dome kameralar halk dilinde 360° kamera olarak bilinmektedir. Speed dome kameralar dış mekana ve iç mekana uygun ürünler olabilmekle birlikte burada önemli olan optik zoom (yakınlaşma) özelliği takip becerisidir. Operatörler yardımı ile istenilen bölge kontrol edilir veya takip özelliğinden yararlanılır. 

 Detaylı Bilgi

Speed Dome Kontrol Klavyesi

kamera sistemleri ankaraKamera kontrol klavyesi ip speed dome kameralar ile birlikte kullanılan speed dome kameraların present noktalarının ayarlanmasına tracking  takip özelliğinin kullanılmasına ve programlanmasını yapmaktadır. Aynı zamanda operatörün kullanımı ile istenilen bölgeye kameranın çevrilmesine yakınlaşmasına olanak tanımaktadır. 

 Detaylı Bilgi

Güvenli Yaşam Teknolojileri

TÜMÜ
Alarm Sistemleri
ip Diafon Sistemleri
Kamera Sistemleri
Network Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Ses Sistemleri

Unv İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Grundig İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Görüntülü Diafon Sistemleri

ip Diafon Sistemleri,

Yüz Tanıma Sistemleri Ankara

Personel Takip Sistemleri,

Ses Sistemleri Ankara

Ses Sistemleri,

Ankara Personel Takip Sistemleri

Personel Takip Sistemleri,

Access Kontrol Sistemi

Personel Takip Sistemleri,

Tüm Uygulamalar

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

İp Kamera Sistemleri

 İp Kamera Sistemleri gelişen teknoloji ile birlikte en yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sunması ile birlikte en çok kullanılan kamera güvenlik sistemleri haline gelmiştir. Nvr kayıt cihazları h265 plus özelliği ile birlikte daha yüksek görüntü kalitelerini daha uzun saklayabilir olmuşlardır. Poe enerji özelliği ile birlikte network ağları kurmak sistemi genişlenmek mümkün hale gelmiş fiber optik kablolama alt yapıları ile daha uzun mesafelerde bile kayıp yaşamadan verimli görüntüler sağlayan ip kamera sistemleri Ankara başta olmak üzere tüm ülke genelinde firmamız tarafından satışı kurulumu ve teknik servis hizmeti verilmektedir. 

Online Satış

kamera sistemleri ankara

Plaka Tanıma Sistemi Yazılımı

kamera sistemleri ankara