TEXT HERE

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri iş yerlerimizde ve tüm toplu yaşam alanlarında kullanılan veya kullanılması gereken kontrollü ve güvenli geçiş sağlayan elektronik güvenlik sistemlerinin genel adıdır. Örneğin iş yerlerimizde çalışanlarınızın ve ziyaretçilerinizin işletmenize giriş çıkışını kontrol altına alan gruplandıran ve ilgili verileri raporlayıp arşivleyen bir sistemdir. Ücretli otopark alanlarında araçların giriş çıkış zamanlarını kayıt altına alıp sürelere ve araç tiplerine göre ücretlendirme yapabilirsiniz. Toplu yaşam alalarındaki ortak kullanım otoparklarını yönetebilir giriş çıkış senaryoları oluşturabilirsiniz.  Geçiş kontrol sistemleri iki ayrı gruptan oluşmaktadır.

Geçiş Kontrol Sistemleri Okuyucuları

Okuyucu veya tanımlayıcı cihazlar olarak adlandırılan kart okuyucular, parmak izi okuyucular, yüz tanıma terminalleri dir. Aynı anda yüz tanıma parmak izi okuma, kart okuma ve şifreli geçiş imkanı sunan okuyucular da mevcuttur.

Yüz Tanıma Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Parmakizi Okuma Sistemleri
Parmak İzi Okuma Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemi Yazılımları

Bu yazılımlar sayesinde okuyuculara tanımlanan kişi, araç, plaka gibi veriler yetkilendirilir uzun süre kayıt altına alınarak istenilen periyotlarda raporlanmasını kişisel veya dönemsel kayıtlara ulaşma imkanı sağlar. Personel takip sistemi yazılımı olarak kullanılan yazılımlar ile  personellerimiz maaş mesai puantaj işlemlerini de kayıt altına alır. Kapılar turnikeler asansörler ve otopark bariyerlerini kolayca kontrol altına alabilir giriş çıkışları görüntüleyebilirsiniz. Ücret alınması gereken noktalarda tarife belirleyebilir, gruplandırma yapabilir ve yazarkasa pos gibi ürünleri sisteme entegre ederek muhasebesel hale getirebiliriz.

Personel Takip Sistemi Yazılımı
Geçiş Kontrol Sistemleri
Yemekhane Takip Sistemi Yazılımı
Geçiş Kontrol Sistemleri
Plaka Tanıma Sistemleri Yazılımı
Geçiş Kontrol Sistemleri
Ücretli Otopark Sistemi Yazılımı
Geçiş Kontrol Sistemleri

Giriş Kontrol Sistemleri

Toplu yaşam alanlarında metrolarda tranway duraklarında iş merkezi giriş çıkış noktalarında askeri tesislerde havalimanlarında alışveriş merkezlerinde insanlar üzerinde tehlikeli madde olup olmadığının uyarısı için kapı tipi metal dedektörler veya el tipi metal dedektörler kullanılabilinir. Aynı zamanda bu dedektörlere ateş ölçüm sistemleri entegre edilebilinir. Dış ortam çalışmasına uygun kapı tipi metal dedektörler kullanılarak geçici veya kalıcı dış ortam güvenlik tedbirleri geçiş kontrolü sağlamak mümkündür.  Çanta koli bavul gibi nesnelerin içerisinde tehlikeli ürün olup olmadığını tespit eden xray cihazları kullanılması zorunlu hale gelen ürünler arasındadır.

Turnikeler tek ayaklı çift ayaklı hızlı geçiş turnikesi engelli turnikesi boy turnikesi  gibi güvenlik düzeyine göre tercih edilen ürünler olup hem endüstriyel yapılarda hem de üst düzey görsellik ihtiva eden yapılarda kart okuyucular ile birlikte tercih edilen estetik çözümler sunan geçiş kontrol ve güvenlik üniteleridir.

Günümüzde salgın hastalıklar mücadelesinde ön görülen temassız yaşam için apartman kapılarından tuvalet kapılarına her kapı tipine uygulanabilen otomatik kapı açma motorları temassız el sensörleri yoğun talep gören geçiş kontrol üniteleridir. 

Turnike Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Metal Dedektörleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
X-Ray Cihazları
X Ray Cihazları
Temassız Kapı Açma Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol Sistemleri Nerelerde Kullanılır

Geçiş kontrol sistemleri tüm inşai yapılar için uygulanabilir. Burada isteklerinizin iyi analiz edilmesi gerekir. İstekler doğrultusunda farklılık gösterse de isteklere özel çözümler sunulur.  Apartmanlarda sitelerde kollu bariyer ve yana kayar kapı motorları ile entegre plaka tanıma sistemleri hgs-ogs  sistemleri kullanılacağı gibi apartman kapılarındaki akıllı kilitlerde bir geçiş kontrol sistemi ünitesidir.

Otopark sistemleri ücretli otoparklarda apartman otoparklarında sitelerde toplu yaşam alanlarında iş merkezlerinde kollu bariyer, mantar bariyer, yana kayar bahçe kapı motorları gibi ürünler kullanılır. Bu ürünler Plaka tanıma sistemleri ve hgs sistemleri ile entegre edilir. Kontrollü ve güvenli geçiş imkanı sağlar.

Kollu Bariyer Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Ücretli Otopark Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Bahçe Kapı Motorları

Bahçe Kapı Motorları

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image