TEXT HERE

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

Yüz Tanıma Sistemleri

Yüz tanıma sistemi nedir?

Yüz tanıma sistemi kişiye özel yüz karekteristik bilgilerini yüz tanıma cihazı  üzerine yüklemek ve karşılaştırma yapmak suretiyle çalışan biometrik bir sistemdir.

Yüz tanıma sistemleri daha önceden tanımlanmış yüzleri sisteme bağlı kameralar vasıtası ile yakaladığında çalışır.  Daha öncesinden sisteme kayıt edilmiş bilgileri girilmiş ise doğrulama yöntemi ile o yüzün bilgilerini ekrana getirir. Log kayıtları tutulur, personel kontrol sistemi ile birlikte kullanılır. Personel takip sistemi ile entegre olur. İp kamera sistemleri ile entegre edilerek şüpheli aranılan bir yüz ise uyarı vermesi sağlanılır.

Yüz Tanıma Sistemleri Nerelerde Kullanılır ?

Yüz tanıma sistemleri şimdilerde sadece personel takip sistemleri ile yoğun kullanılsa da; önümüzdeki bir kaç yıl içerisinde hemen hemen bir çok alanda etkin bir güvenlik sistemi olarak kullanılmaya başlanacaktır. Piyasa şartlarında bir çok değişik firmanın ithal ettiği ürünler vardır. Bu ürünler maliyet ve kalitesine göre fiyat değişikliği gösterir. Dolayısıyla alım yapılan ürünün ilk maliyetinden ziyade işletim maliyeti düşünülmelidir. Birde alınacak yüz tanıma cihazı kadar geri planda çalışan pdks yazılımı önemlidir. Personel takip sistemi yazılımları hemen her cihazla entegre olabilecek yapıdadır. Lakin her yazılımın tam performanslı çalıştığı cihazları  tercih etmek gerekir.

Yüz tanıma sistemi ip kamera sistemleri ile birleştirilecek havalimanları, avm’ler, şehir mobese sistemleri, resmi kurumlar gibi bir çok alanda kullanılmaya başlanmış özellikle terör olaylarının önüne geçilmesi erken uyarı alma anlamında çok faydalı bir teknolojidir.

Yüz tanıma sistemleri Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde hizmet vermekte olan firmamız kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat garantisi sunmaktadır.

Kartlı Şifreli Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri Ürünleri ile her türlü kapı turnike kumanda edilebileceği gibi personel takip sistemi ve access kontrol kontrollü geçiş sistemleri ve geçiş takip ve kayıt yapılabilmektedir. 

Parmak İzi Okuma Sistemleri

Parmak izi Okuma Sistemleri Ürünleri ile her türlü kapı turnike kumanda edilebileceği gibi personel takip sistemi ve access kontrol kontrollü geçiş sistemleri ve geçiş takip ve kayıt yapılabilmektedir.

Temassız Kapı Kontrol Sistemleri

Temassız Kapı Açma Kapama Sistemleri günümüzde covid 19 mücadelesi ve yeni normal yaşam tedbirleri arasında yer almakta olup her türlü apartman tuvalet toplu yaşam alan kapıları için uygundur. 

Personel Takip Sistemleri Yazılımları
Yüz Tanıma sistemleri
Yüz Tanıma Terminalleri Online Satış
Yüz Tanıma Sistemleri online Satış