03122691269
Kartlı Geçiş Sistemleri

Ankara Kartlı Geçiş Sistemleri Personel Takip Sistemleri

Personel takip sistemleri access kontrol sistemleri gibi giriş çıkış takibinin yapılması gereken ve geçiş yetkilendirilmesi ihtiyacı duyulan  access kontrol sistemlerinin kartlı geçiş turnike sistemlerinin en çok kullanılan ürünleri arasında yer almaktadır. Etkili bir güvenlik çözümüdür. Proximity ve mifare kart okuyucu olarak modelleri vardır.

Resmi kurumlarda, belediyelerde, spor salonlarında, yemekhanelerde, server odalarında site girişlerinde plaza girişlerinde kartlı geçiş sistemleri bazen turnikerler ile bazen elektromanyetik kapı kilitleri ile bazende bariyerler ile kontrollü geçiş ihtiyacı duyulan her yerde kullanılabilecek şekilde tasarlanabilen geçiş kontrol sistemleridir.

Access kontrol panelleri ile online çalışabilen kart okuyucular milisaniyeler içerisinde kontrol paneli ve access yazılımları ile haberleşerek yetkili geçiş yetkilsi bulunan veya geçiş yetkisi bulunmayan ayrımı yaparak gerekli reaksiyonu gösterebilir. Kontrol paneline bağlı bulunan veya kartlı okuyucu üzerine bağlı bulunan kapı kilitlerine bariyerlere turnikelere çıkış vererek sistemin reaksiyon almasını sağlayabilir.

Kartlı geçiş sistemleri üniteleri 1000 kişi kapasite ile 1000000 kişi kart kapasiteli olabilir. Bu kapasite sayısı kullanılacağı personel veya üye sayısı açısında önemlidir. Aynı zamanda log kapasitesi diye adlandırılan kartlı geçiş cihazı üzerinde geçiş kontrolleri hafızasında kapasitesince tutabilir gerekli sürelerde personel takip sistemi yazılımı ile verileri çekebilir.

Sadece personel takip sistemleri kullanımının yanı sıra ziyaretçi takibi ve ziyaretçilerin nerelerde gezdiğinin takibi için kullanılır, yine asansörlerde kullanılan bu sistem ziyaretçi ve personellerin yetkilendirilerek sadece yetkili veya izin verilen katlara çıkmasını sağlayabilmektedir.

Personel takip sistemleri olarak kullanılan bu sistemin bazı dezavantajları bulunsa da yeni çıkan kanunlarda (kvkk ) geçerlilik görmesi resmi kurumlarda ve kurumsal firmalarda rağbet görmektedir.

Geçiş kontrol sistemleri ile alakalı ihtiyaçlarınız için çözüm ortağı olmak ve kaliteli ürünlerimiz, profesyonel hizmet anlayışımız ve ideal fiyat politikamız ile projelerinizi birlikte tasarlamak isteriz.  0312 269 1 269 numaralı telefonumuzdan veya info@elektronikhayat.com üzerinden  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Personel Takip Sistemleri İsteklerinize Özel Projelendirme Hizmeti

Personel Takip Sistemleri İle alakalı yerli üretim kart okuyucular access kontrol panelleri turnikeler bariyerler ve yüz okuma kişi sayma üniteleri gibi bir çok profesyonel ürün ile projelerinizi en iyi şekilde yönetmek için hazırız.