Access kontrol sistemleri günümüzde bir çok işletmede fabrikada iş merkezinde kullanılması gereken kontrollü geçiş güvenlik sistemidir.

TEXT HERE

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

 2 li Access Kontrol Sistemi Paneli

2 li Access Kontrol Paneli2 ayrı kapı kumanda edebilir özellikte olup 2 ayrı röle çıkışı 3 ayrı sensör çıkışına sahiptir. Access kontrol sistemi yazılımları ile birlikte turnike sistemlerinde server odalarında özel odalarda giriş çıkış takibi ve yetkilendirme yapabilir.

 Detaylı Bilgi

4 lü Access Kontrol Sistemi Paneli

access kontrol sistemi paneli4lü Access kontrol paneli modelleri özellikleri en kaliteli ürünler en uygun fiyatlar toptan satış özelliği uygulama ve teknik servis hizmetleri access kontrol sistemi yazılımları ile projelerinize çözüm ortağınız olmak geçiş kontrol güvenliğinizi sağlayabiliriz.

 Detaylı Bilgi

8 li Access Kontrol Paneli

access kontrol sistemleri

8 li Access kontrol paneli modelleri özellikleri en kaliteli ürünler en uygun fiyatlar toptan satış özelliği uygulama ve teknik servis hizmetleri access kontrol sistemi yazılımları ile projelerinize çözüm ortağınız olmak geçiş kontrol güvenliğinizi sağlayabiliriz.

 Detaylı Bilgi

16 lı Access Kontrol Paneli

16 lı access kontrol paneli

16 lı Access kontrol paneli modelleri özellikleri en kaliteli ürünler en uygun fiyatlar toptan satış özelliği uygulama ve teknik servis hizmetleri access kontrol sistemi yazılımları ile projelerinize çözüm ortağınız olmak geçiş kontrol güvenliğinizi sağlayabiliriz.

 Detaylı Bilgi

Access Kontrol Kart Okuyucular

access kontrol sistemi okuyucu

Access kontrol sistemleri wigeand kart okuyucuları ile her türlü kapı kontrol edilebilir. Giriş çıkış takibi yetkilendirme işlemlerinin yanı sıra her türlü kapı kontrolü için uygun ürünlerdir.

 Detaylı Bilgi

Access Kontrol Sistemi Yazılımı

access kontrol yazlımı

Access kontrol sistemi yazılımları kontrol panelleri kart okuyucular ve kapı kilit sistemleri ile yetkilendirme saat gün hafta kısıtlama gibi geçiş kontrol sistemleri özelliklerinin tamamını karşılayabilir.

 Detaylı Bilgi

Access kontrol sistemi toptan satışı kurulumu servisi ve proje ihtiyaçlarınız için buradayız. Konusunda uzman profesyonel ekibimiz, kaliteli ürünlerimiz ve tecrübemiz ile yanınızdayız. Özellikle yazılım ekibimiz bir telefon kadar uzağınızda olup ihtiyaçlarınıza her daim hizmet sunmaktadır. Unutulmamalıdır ki güvenlik riske atılacak bir konu değildir. Online satış sayfamızı ziyaret edebilir ürünleri ve fiyatlarını görebilirsiniz.