Güvenlik Sistemleri Ankara

TEXT HERE

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

Kamera Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri AnkaraKamera güvenlik sistemleri ip kamera sistemleri ve anolog kamera sistemleri olarak iki grup da nitelendirilmektedir. Analog veya ip her iki kamera sistemide  internet ve cep telefonu üzerinden seyredilebilmekte olup ip kamera sistemleri son teknoloji ve yüksek kaliteli ürünlerdir. Ahd Kamera Sistemleri ise daha kücük ölçekli güvenlik sistemlerinde ekonomik olmaları açısından tercih edilmektedir. Her iki sistemde cep telefonu üzerinde seyretme imkanı sağlar.

 Detaylı Bilgi

Hırsız Alarm Sistemleri

Güvenlik Sistemleri AnkaraHırsız alarm sistemleri evlerde iş yerlerinde ofislerde fabrikalarda depo vb gibi güvenlik ihtiyacı duyulan her alanda kullanılan elektronik güvenlik sistemleri veya erken uyarı sistemleri olarak değerlendirilir. Hırsız alarm sistemleri yapının durumuna ve yaşam senaryosuna göre kablolu veya kablosuz olarak kurulabilir. Alarm takip merkezi bağlantısı ile kolluk kuvvetlerine haber verme imkanının yanı sıra cep telefonu uygulaması üzerinden de kumanda edilebilmektedir.

 Detaylı Bilgi

Yangın İhbar Sistemleri

Güvenlik Sistemleri AnkaraYangın ihbar sistemleri ürünleri arasında kullanılan konvansiyonel yangın alarm sistemleri daha az bölgeli ve küçük binalarda  ekonomik fiyatları ile tercih edilirken daha büyük ölçekli ve bölgenin yoğun olduğu yapılarda ise adresli yangın ihbar sistemleri tercih edilmektedir. Yangın ihbar sistemleri erken uyarı özellikleri ile hayat  kurtaran teknolojiler arasındadır. Yangın ihbar sistemleri kurulumundan ziyade belirli periyotlar ile bakım yapılması test edilmesi gereken önemli riske atılmayacak düzeyde bir  güvenlik tedbiridir. Güvenlik sistemleri ankara 

 Detaylı Bilgi

Hırsız Alarm Sistemleri ve Yangın İhbar Sistemlerinin uygulandığı yapısal alana göre gerekli dedektörlerin çalışma prensibinin programlanmasını ve yaşam senaryosuna göre dedektörlerden gelen sinyallere göre erken uyarı ekipmanlarının aktifleştiren sistemin beyni olarak adlandırılır.

Yangın ihbar ve Hırsız Alarm Sistemlerinin uç noktaları olarak bilinen özelliklerine göre hareket, duman, gaz, su, ısı, darbe, ses, titreşim gibi unsurları algılayan elektronik sensörlerdir.

Yangın İhbar Sistemleri ve Hırsız Alarm Sistemlerinin temel amacı erken uyarı sistemi olmalarıdır. Sirenler ise değişik ses şiddetlerine sahip horn özellikli görsel uyarılı ışıklı veya ışıksız erken uyarı sistemlerinin parçasıdır.

Yangın ihbar ve Hırsız Alarm Sistemleri her ne kadar günümüz teknolojisinde kablosuz ürünlerden oluşan sistemler olsa da özellikle çoklu yaşam alanlarında kurulacak olan bu sistemlerin tüm unsurların kaliteli kablolar ile iletişim kurması sağlanmalı ve hatta helojen free aleve dayanıklı kablolar kullanılmalıdır.

Aküler belirli bir güce sahip enerji kaynaklarıdır. Oldukça önemli görevleri olan yangın ihbar ve hırsız alarm sistemlerinin elektrik kesintilerinden etkilenmemesini sağlayan ürünlerdir. Bakımsız kuru tip akü olmaları sebebi ile  belirli periyodlarda değiştirilmesi gerekmektedir.

Özellikle Hırsız Alarm Sitemlerinde kullanılan gsm modülleri standart şartlarda çalışan telefon hatları veya internetlerin kesilmesi durumunda güvenliği riske atmamak adına gerekli kişileri bilgilendirmek amacı ile kullanılan elektronik haberleşme  üniteleridir.

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik güvenlik sistemleri üzerine ankara da çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

İp Kamera Sistemleri

 İp Kamera Sistemleri gelişen teknoloji ile birlikte en yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sunması ile birlikte en çok kullanılan kamera güvenlik sistemleri haline gelmiştir. Nvr kayıt cihazları h265 plus özelliği ile birlikte daha yüksek görüntü kalitelerini daha uzun saklayabilir olmuşlardır. Güvenlik sistemleri Ankara Poe enerji özelliği ile birlikte network ağları kurmak sistemi genişlenmek mümkün hale gelmiş fiber optik kablolama alt yapıları ile daha uzun mesafelerde bile kayıp yaşamadan verimli görüntüler sağlayan ip kamera sistemleri Ankara başta olmak üzere tüm ülke genelinde firmamız tarafından satışı kurulumu ve teknik servis hizmeti verilmektedir.