TEXT HERE

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

Dahua NVR Kayıt Cihazları

Dahua Ir Bullet Güvenlik Kameraları

Dahua Dome Tipi Güvenlik Kameraları

Dahua NVR Kayıt Cihazları

Dahua İp Kamera SistemleriHikvision nvr kayıt cihazları diğer tüm hikvision kayıt cihazları gibi ivms yazılımı kullanmakta olup ihtiyaçlara özel geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kendinden poeli çift hdmı çıkışlı yüksek harddisk kapasiteli ürünleri olduğu gibi ekonomik ama stabil çalışan piyasa şartlarına uygun ürünleri ile çok tercih edilen güvenlik sistemi markaları arasındadır.

 Detaylı Bilgi

Dahua Ir Bullet Kameralar

Dahua İp Kamera SistemleriHikvision ip bullet kamera modelleri gece görüşlü ayarlı lensli starliht serisi metal kasalı h265+ özellikleri ile hemen her projeye ve bütçeye uygun ürünleri ile dikkat çekmektedir. Hikvision ip kamera ürünleri oldukça stabil çalışan değişik çözünürlüklerdeki ürünlere sahip bir marka olmanın yanı sıra sektörün öncü markaları arasındadır.

 Detaylı Bilgi

Dahua İp Dome Kameralar

Dahua İp Kamera Sistemleriİp dome kamera modelleri plastik kasa metal kasa waterprof sesli ayarlı lensli gece görüş özelliği koridor modu araç tipi dome kamera gibi değişik özelliklerde ve bütçelerde ürün gamı ile hikvision ip dome kameraları çok tercih edilen ev ofis gibi iç mekanlarda kullanılacağı  atm gibi dış mekanlarda da kullanılmaktadır.

 Detaylı Bilgi

Dahua Poe Switchler

Dahua İp Kamera SistemleriHikvision markası çinli enbüyük üreticilerden arasında yer almaktadır. Elektronik güvenlik sektöründe bir çok değişik ürün gamı üretimi yapan firma kendi güvenlik kameraları ile birlike kendi poe swicht lerinide üretmekte ve ip kamera sistemleri projelerinde kendi swicht leri ile daha stabil çalışacağını açıklamaktadır.

 Detaylı Bilgi

Güvenli Yaşam Teknolojileri

TÜMÜ
Alarm Sistemleri
ip Diafon Sistemleri
Kamera Sistemleri
Network Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Ses Sistemleri

Unv İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Görüntülü Diafon Sistemleri

ip Diafon Sistemleri,

Yüz Tanıma Sistemleri Ankara

Personel Takip Sistemleri,

Ses Sistemleri Ankara

Ses Sistemleri,

Ankara Personel Takip Sistemleri

Personel Takip Sistemleri,

Access Kontrol Sistemi

Personel Takip Sistemleri,

Tüm Uygulamalar

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları

  • image
  • image
  • image

Dahua İp Kamera Sistemleri

Çinli cctv üreticisi firmaları arasında en büyük ilk üç arasında bulunan dahua securty firması ülkemizde teknik servisten proje grubuna kadar bir çok ekibi bulunan ülkemiz güvenlik pazarında her daim var olmak isteyen bu sebeple gerekli tüm yatırımları desteği sağlayan bir markadır. Dahua ip kamera sistemleri ülkemizde bulunan çinli rakiplerine oranla bir çok bilindik markaya yazılım ve ürün üreten bir firmadır. Mesala rivo ip kamera sistemleri, retro ip kamera sistemleri, scsı ip kamera sistemleri gibi bir çok marka dahua ürün gruplarını ve yazılımını kullanan markalardır. İp kamera sistemi projelerinin yazılım grubu olarak en çok tercih edilen güvenlik kamera sistemleri arasındadır.

Dahua İp Kamera SistemleriProjelerinizde üst düzey güvenlik çözümleri için en kaliteli ip kamera sistemi dahua markası dahua ip kamera sistemleri ürünlerini incelemenizi özel proje fiyatları almanızı tavsiye ederiz. Malzeme satışlarımız mevcuttur.