Unv İp kamera sistemleri hemen her bütçeye uygun kaliteli ürünleri ile göz doldurmaktadır. İp kamera sistemleri adına uçtan uca çözümler sunmaktadır. Geleceğin parlayan yıldızı konumunda yer alan en yeni teknolojileri her geçen gün geliştirmektedir. Nvr kayıt cihazları h 265+ ve u code sıkıştırma teknolojisi ile uzun süreli kayıt imkanı sunmaktadır. Poe switch modelleri akıllı poe olarak nitelendirilen uzun mesafeli veri aktarımına uygundur. Unv ip kamera sistemi kurulurken unv markalı cat 6 network kablosu tercih edilir. Uniview ip kamera sistemi monitörleri harddiskleri gibi ürünleri mevcuttur. Ip kamera sistemi ürünleri ile nvr kayıt cihazı, kamera, poe switch, mönitör, harddisk ve kablo ürünleri vardır. Bu ürünler ile uçtan uca çözüm ve garanti sunmaktadır.

unv ip kamera sistemleri

 Detaylı Bilgi

Uniview ip kamera sistemi ürünleri baz versiyon easy serisi plastik kasalı ır bullet ve dome kameralar ile ekonomik fiyatlar sunmaktadır. 4 port poe li nvr kayıt cihazları oldukça ekonomik ürünlerdir. 8 port poe nvr kayıt cihazları ise küçük kamera sistemlerinin gözdesi haline gelmiştir. 16 port easy serisi nvr kayıt cihazlarının yanı sıra kendinden poeli nvr kayıt cihazları kurulum kolaylığı sunmaktadır.

IPC2C22CR6-PF40-A(P) kodlu ürünü plastik kasa olmasına rağmen  2 mp yüksek çözünürlükte 60 mt gece görüş sunmaktadır. Poe özellikli bu ürün ekonomik fiyatı ve geniş lens açısı ile dış mekan çevre güvenliğinde çok tercih edilmektedir.

Uniview ip kamera sistemi ürünleri tak çalıştır özelliği ile paket kamera haline getirmek ve elektirikçiler tarafından kurulabilmektedir.

Uniview Prime Serisi

Prime II ve Prime III serisi ürünler ise oldukça üst seviye ürünler olup günümüz teknolojisin tüm özelliklerini kendi üzerinde barındırmaktadır. Ayarlı ve motorize lensleri ile oldukça net görüntü açısı yakalanabilir. 2mp, 4mp ve 8mp 4 k gibi yüksek çözünürlüklere sahip ürünler çok net kamera görüntüleri almanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda gece görüntü çözürlüğü açısından önemli olan starliht serisi ürünler gece bile renkli görüntü almanıza olanak tanır.

Speed dome kameraları ve tüm bağlantı aparatları ile uzun süre kullanılabilir ürünlerdir. Yüksek kapasiteli tamamen Türkçe menülü NVR kayıt cihazları internet ve cep telefonu üzerinden seyretme olanağı sunar. Ez view uygulaması ile hem app store de hem de play store de uzak bağlantı imkanı ve akıcı görüntü sağlamaktadır.

Unv ip Kamera Online Satış