Uniview ip Kamera Sistemleri

TEXT HERE

uniview ip kamera sistemleri

Uniview NVR Kayıt Cihazları

4 kanal nvr kayıt cihazından 128 kanal nvr kayıt cihazına kadar tak çalıştır özellikli poe destekli tamamen Türkçe menülü ürünleridir. H265+ plus ve ucode özelliği ile yüksek görüntü kalitelerini bile düşük harddisklere uzun süre kayıt altına alabilmektedir.

 

 

 Detaylı Bilgi

Uniview Ir Bullet Kameralar

unv ip kamera sistemleriUniview İp Kamera Sistemleri H265+Plus ve U code özelliği gece görüşlü ayarlanabilen motorize lensli dış mekan kullanımına uygun ıp66 muhafazalı sağlam gövdeli poe özellikli 2MP ve 4 Mp çözünürlüklü profesyonel ip güvenlik kameralarıdır. Ergonomik kasa yapıları ile oldukça göz doldurur.

 Detaylı Bilgi

Uniview İp Kamera Modelleri

Dış mekan uygun  iç mekan uygun sesli gece görüşlü ve ayarlanabilen lens özellikleri bulunan ip kameraların tamamı poe olarak çalışabilmekte ve 2MP 4MP Yüksek çözünürlüklerin yanı sıra sd kart takılabilen ürünler güvenliği üst seviyeye çıkartmaktadır.

Uniview Poe Switch Modelleri

unv ip kamera sistemleriKamera güvenlik sistemleri anlamında uçtan uca çözümler sunan UNV markası 4 port 8 port 16 port ve 24 port olmak üzere  akıllı poe switch modelleri ile ve network kabloları ile ip kamera sistemleri uçtan uca tamamlayıcı çözümler sunmaktadır.

 Detaylı Bilgi

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?