TEXT HERE

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı geçiş sistemleri personellerin yetkilendirilmesini sağlayan giriş çıkış takibi yapılmasını kolaylaştıran kontrollü ve kayıtlı geçiş sağlayan bir sistemdir. Ziyaretçilerinde kontrol altına alınmasını sağlayan bu sistem asansör yetkilendirilmesi içinde kullanılmaktadır.

 Detaylı Bilgi

Yüz Tanıma Sistemleri

Personel Takip Sistemleri okuyucuları arsında yer alan yüz tanıma sistemleri yüksek tanıma ve log kaydı kapasitesi ile son zamanlarda en çok tercih edilen personel takip sistemi ürünleri arasında yer almaktadır.

 Detaylı Bilgi

Temassız Kapı Sistemleri

Covid 19 ile birlikte daha fazla gündeme gelen temassız kapı açma sistemleri toplu yaşam alanlarında kullanılan teması sıfıra indiren aynı zamanda kontrollü geçiş sağlayan sistemlerdir.

 Detaylı Bilgi

Turnike Sistemleri

Ankara Personel Takip SistemleriTurnike sistemleri kontrollü geçişi zorunlu hale getiren geçiş kontrol sistemi ürünleri arasında yer almaktadır. Geçiş kontrol sistemi okuyucuları ve geçiş kontrol sistemi yazılımları ile entegre edilerek kayıt ve yetkilendirme işlemlerini kolaylaştırmaktadır.

 Detaylı Bilgi

Elektronik Kilit Sistemleri

Elektronik kilit sistemleri personel takip sistemleri access kontrol sistemi gibi geçiş kontrol sistemleri ile birlikte kullanılan veya toplu yaşam alanlarında yetkilendirme kolaylığı sağlayan geçişleri kontrol altına alan teknolojik ürünlerdir.

 Detaylı Bilgi

Personel Takip Sistemleri Yazılımları

Ankara Personel Takip SistemleriPersonel Takip Sistemleri yazılımları ile maaaş puantaj mesai hesaplamaları otomatik olarak yapılır. Tek tuşla tüm giriş çıkış ayrıntıları detaylarına ulaşabilirsiniz.

 Detaylı Bilgi

Güvenli Yaşam Teknolojileri

TÜMÜ
Alarm Sistemleri
ip Diafon Sistemleri
Kamera Sistemleri
Network Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Ses Sistemleri

Unv İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Grundig İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Görüntülü Diafon Sistemleri

ip Diafon Sistemleri,

Yüz Tanıma Sistemleri Ankara

Personel Takip Sistemleri,

Ses Sistemleri Ankara

Ses Sistemleri,

Ankara Personel Takip Sistemleri

Personel Takip Sistemleri,

Access Kontrol Sistemi

Personel Takip Sistemleri,

Tüm Uygulamalar

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları

  • image
  • image

Personel takip sistemleri, access kontrol sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, parmak okuma ve yüz okuma sistemleri, turnikeler, bariyerler gibi tüm ürün gruplarının satışı, kurulumu ve yazılım hizmeti firmamız tarafından başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye genelinde uygulanmakta ve hizmet verilmektedir. Personel takip sistemleri ile personellerin işe giriş çıkış saatleri kontrol edilebilinir; bunun yanı sıra çalışma saatleri hak edilen mesai gibi raporlamalar alınarak muhasebe programları ile entegre edilir, özel alanlara yetkili personellerin giriş çıkışı sağlanırken yetkisiz personellerin girişi çıkışı engellenebilir, Personel takip sistemleri kullanılacak alana göre farklı yapılardaki kartlı personel takip sistemi, parmak izli personel takip sistemi, yüz okuma cihazları ile personel takip sistemi gibi değişik ürün grupları kullanılarak yapılır.

 

Personel takip sistemi yazılımız ile bir çok veri kayıt edilip saklanabilir. İstekler doğrultusunda değişik projelere uygun yazılımlar yazılabilinir. İstekerinize özel çözümler için firmamız ile irtibata geçebilir. Kaliteli ürün, profesyonel hizmet  ve ideal fiyat politikamızdan yararlanabilirsiniz.

Profesyonel hizmet verebilecek güvenlik şirketini mi arıyorsunuz?