TEXT HERE

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri Personel Takip Sistemleri

kartlı geçiş sistemleri

Personel takip sistemleri access kontrol sistemleri gibi giriş çıkış takibinin yapılması gereken ve geçiş yetkilendirilmesi ihtiyacı için kullanılır. Access kontrol sistemlerinin kartlı geçiş turnike sistemlerinin en çok kullanılan ürünleri arasında yer almaktadır. Etkili bir güvenlik çözümüdür. Proximity ve mifare kart okuyucu olarak modelleri vardır.

Resmi kurumlarda, belediyelerde, spor salonlarında, yemekhanelerde, server odalarında site girişlerinde plaza girişlerinde kullanılır.  Kartlı geçiş sistemleri bazen turnikeler ile bazen elektromanyetik kapı kilitleri kullanılır.  Bazı durumlarda ise bariyerler ile kontrollü geçiş ihtiyacı duyulan her yerde kullanılabilecek şekilde tasarlanabilen geçiş kontrol sistemleridir.

kartlı geçiş sistemleriAccess kontrol panelleri ile online çalışabilen kart okuyucular milisaniyeler içerisinde kontrol paneli ve access yazılımları ile haberleşerek yetkili geçiş yetkilisi bulunan veya geçiş yetkisi bulunmayan ayrımı yaparak gerekli reaksiyonu gösterebilir. Kontrol paneline bağlı bulunan veya kartlı okuyucu üzerine bağlı bulunan kapı kilitlerine bariyerlere turnikelere çıkış vererek sistemin reaksiyon almasını sağlayabilir.

kartlı geçiş sistemleriKartlı geçiş sistemleri üniteleri 1000 kişi kapasite ile 1000000 kişi kart kapasiteli olabilir. Bu kapasite sayısı kullanılacağı personel veya üye sayısı açısında önemlidir. Aynı zamanda log kapasitesi diye adlandırılan kartlı geçiş cihazı üzerinde geçiş kontrolleri hafızasında tutabilir. İhtiyaç durumlarında  personel takip sistemi yazılımı ile verileri çekebilir.

Turnikeli Kartlı Geçiş Sistemleri

kartlı geçiş sistemleriSadece personel takip sistemleri kullanımının yanı sıra ziyaretçi takibi ve ziyaretçilerin nerelerde gezdiğinin takibi için kullanılır, yine asansörlerde kullanılan bu sistem ziyaretçi ve personellerin yetkilendirilerek sadece yetkili veya izin verilen katlara çıkmasını sağlayabilmektedir.

Personel takip sistemleri olarak kullanılan bu sistemin bazı dezavantajları bulunmaktadır. Yine de yeni çıkan kanunlarda (kvkk ) geçerlilik görmesi resmi kurumlarda ve kurumsal firmalarda rağbet görmektedir.

Geçiş kontrol sistemleri ile alakalı ihtiyaçlarınız için çözüm ortağı olmak isteriz. Kaliteli ürünlerimiz, profesyonel hizmet anlayışımız ve ideal fiyat politikamız ile projelerinizi birlikte tasarlamak isteriz.  0312 269 1 269 numaralı telefonumuzdan veya info@elektronikhayat.com üzerinden  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüz Tanıma Sistemleri

Yüz Tanıma Sistemleri ürünleri yazılımlar ile birleşerek temassız personel takip sistemi ve kapı açma işlevlerini yapabilen teknolojik cihazlardır.

Parmak İzi Okuma Sistemleri

Parmak izi Okuma Sistemleri Ürünleri ile her türlü kapı turnike kumanda edilebileceği gibi personel takip sistemi ve access kontrol kontrollü geçiş sistemleri ve geçiş takip ve kayıt yapılabilmektedir.

Temassız Kapı Kontrol Sistemleri

Temassız Kapı Açma Kapama Sistemleri günümüzde covid 19 mücadelesi ve yeni normal yaşam tedbirleri arasında yer almakta olup her türlü apartman tuvalet toplu yaşam alan kapıları için uygundur. 

Personel Takip Sistemleri Yazılımları

Personel Takip Sistemleri Yazılımları

Kartlı Geçiş Cihazları Online Satış

online Satış