TEXT HERE

Personel Takip Sistemleri

Parmak izi okuma sistemleri cihazları ile parmak izi tanımlamak sureti ile kişiler tanıtılır. Tanımlı olan kişilere parmak izi okutduğunda sistem ile entegre olan kapı turnike açılır. Geri planda personel takip sistemi yazılımı veya giriş çıkış yazılımı ile veriler kayıt altına alınır. Parmak izi okuma sistemleri geçmişten günümüze bir çok resmi kurum kuruluş veya özel sektör fabrika iş yeri gibi alanlarda kullanılan personel takip sistemi veya geçiş kontrol ünitesidir.

Üretim sektöründe personellerin parmak izlerinin bozulmasından dolayı çok tercih edilmeyen parmak izli persone takip sistemi ofis kısımlarında sıkça kullanılmaktadır. Lakin kişisel verilerin korunması kanunda parmak izi okuyucuların kabul görmemesi ve günümüzde dünyanın yaşamış olduğu covid 19 pandemisi parmak teması ile çalışan bu cihazların kullanımı biraz kısıtlamış bulunmaktadır. Yine de özel kapılarda kişisel geçiş noktalarında güvenliğin üst düzeyde tutulması gereken alanlarda tercih edilmektedir.

Personel takip sistemleri personellerin işe giriş çıkış saatlerinin kontrol altında tutulmasını sağlayan sistemlerdir. Aynı zamanda fazla mesai eksik mesai hesaplaması yaparak extra ücretlendirmeleri otomatik çıkarabilir. Yıllık izin ücretli izin gibi verileri uzun yıllar saklayabilir. Geçiş kontrol üniteleri ile birlikte kullanılarak etkili bir güvenlik sistemi haline gelir. Ziyaretçi geçiş noktaları yetkilendirme asansör kullanımı gibi bir çok faktörün tümleşik bir yapı içerisinde çalışmasına olanak sağlar.

Parmak İzi Okuyucu Terminalleri Fiyatları

Parmak izi okuma terminalleri piyasada bir çok değişik firma tarafından ithal edilmiş ürünlerdir. Burada önemli olan personel takip sistemini riske atmayacak kalitedeki ürünleri kullanmaktan geçer. Genel olarak bakıldığında kaliteli parmak izi okuyucular ile ekonomik terminaller arasında %20 fiyat farkı vardır. Bu fark riske atılacak bir fiyat farkı değildir. 

Parmak izi okuma sistemleri ile alakalı her bütçeye uygun kart okuyucu şifreli yüksek kişi ve log kapasiteli kontrollü geçiş ve personel takip sistemi yazılımları ile entegre elektronik kilit sistemleri ile uyumlu profesyonel parmak izi okuma sistemi cihazları modelleri ve fiyatlarını online satış sayfamızda görebilirsiniz.

Temassız Kapı Kontrol Sistemleri

Temassız Kapı Açma Kapama Sistemleri günümüzde covid 19 mücadelesi ve yeni normal yaşam tedbirleri arasında yer almakta olup her türlü apartman tuvalet toplu yaşam alan kapıları için uygundur. 

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri ürünleri ile her türlü kapı turnike kumanda edilebileceği gibi personel takip sistemi ve access kontrol  geçiş sistemleri takip ve kayıt yapılabilinir.

Temassız Kapı Sistemleri

Temassız kapı açma kapama sistemleri covid 19 mücadelesi ve yeri normal yaşam tedbirleri arasında yer almakta olup her türlü kapıya uygun sistemlerdir. 

Personel Takip Sistemleri Yazılımları

parmak izi okuma sistemleri

Parmak İzi Okuma Cihazları Online Satış

Yüz Tanıma Sistemleri online Satış