03122691269
Personel Takip Sistemleri Ankara

Personel Takip Sistemleri ankara, yüz tanıma sistemleri ankara, kartlı geçiş ankara, personel takip sistemi yazılımı ankara, turnike sistemleri ankara, kaliteli, profesyonel ekonomik çözümler…

Dünyanın en zor işidir personel çalıştırmak ve personeli anlamak ; bu sebeble çıkmıştır personel takip sistemleri  adında anlaşılacağı üzere personelimizin işe giriş çıkış saatlerini veya yetkili noktaya giriş çıkışını aktifleştiren ve bunların bilgisayar programları sayesinde kayıt altına alan elektronik sistemlerdir. Bekçi tur kalemi  sistemi de etkili bir personel takip sistemidir.

Hayat Elektronik ailesi olarak konusunda uzman personelimizle her dâim siz değerli müşterilerimize personel takip sistemleri alanında  kaliteli profosyonel ve kesintisiz hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Personel takip sistemleri, şifreli, kartlı, parmak izli ve yüz tanıma yapabilen elektronik cihazlar ile bilgisayarlar üzerine kurulmuş yazılımlar sayesinde personellerin takipnin ve kontrolünün yapılmasını sağlayan sistemlerin genel adıdır. Personel takip sistemleri, personelin giriş çıkış saatlerini yazılım sistemlerine aktarılması sonucunda personelin günlük takibi yapılabilmektedir. Aynı zamanda bu yazılımlar personele ait özlük bilgilerini, izin günlerini, işe geç kalma sürelerini, senelik izin gibi bilgilerin girilmesiyle firma yöneticilerine istedikleri raporlamayı sunmaktadır. Bunların sonucunda personel takip sistemleri firma yöneticilerine personel performansına yönelik rapor çıkarmayı ve bu raporlar doğrultusunda daha sağlıklı karar vermeyi kolaylaştırır. Böylelikle işletmenin daha verimli ve doğru çalışmasına olanak tanır. Giriş-çıkışlarda düzenli bir şekilde giriş-çıkış gerçekleştirilir. İşyerinde bulunan personeller giriş-çıkış saatlerine dikkat ederek daha verimli bir işletme ortamı oluşturur.

Personel takip sistemleri bir bakıma güvenlik bir bakıma disiplin amacıyla işletmelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.. Güvenlik açısından en çok tercih edilen sistemler biometrik (Parmak izi ve yüz tanıma) sistemlerdir. Biometrik sistemler günümüzde bir çok alanda kullanılmaktadır ve şuan ki teknolojiye göre en iyi güvenlik sistemlerindendir.

Personel takip sistemleri genel olarak işletmede bulunan teknik odaların girişlerine ve işletme girişlerine konulmaktadır. Personeller  parmak izlerini, yüzünü veya kartlarını kullanarak giriş yaparlar. Personel takip sistemi giriş-çıkışları otomatik olarak dijital ortamda kayıt altına alır ve yazılımın kurulu olduğu bilgisayarda gözükür.

Personel Takip Sistemi Avantajları Nelerdir?

Personel takip sisteminde birden çok rapor elde edebilirsiniz. Örneğin, tüm personellerin işe giriş saati, çıkış saati gibi. İşletmelerde ki uygulanan puantajlamalar da bu raporlar sizlere kesin bilgi sunarak yardımcı olurlar. Teknik odalara yetki verilenler dışında kimse giremez ve işletme içerisinde de ayrı bir güvenlik oluşturulur.

Personel Takip Sisteminin Sizlere Sunabileceği Raporlar

Gelenler ve gelmeyen personellerin raporu,
Erken çıkanlar ve geç gelen personellerin raporu,
İzinli personellerin raporu,
Personel listesi raporu,
Fazla mesai ve eksik çalışma raporu,
Aylık giriş çıkış raporu,
Bulunduğunuz zaman içerisinde kaç personelin iş başında olduğu raporu gibi birçok rapor sunabilirler.