Yüz tanıma sistemi nedir?

Yüz tanıma sitemleri ankara kurulum satış servis hizmetleri personel takip puantaj muhasebe hesaplamaları giriş çıkış kontrolü işlemlerini profesyonelce yapar.

Yüz tanıma terminalleri kişiye özel yüz karekteristlik bilgilerini karşılaştırma yapmak suretiyle çalışan biometrik bir sistemdir.

Yüz tanıma sistemleri daha önceden tanımlanmış yüzleri sisteme bağlı kameralar vasıtası ile yakalar. Daha öncesinden sisteme kayıt edilmiş bilgileri girilmiş ise doğrulama yöntemi ile o yüzün bilgilerini ekrana getirir. Log kayıtları tutulur, personel kontrol sistemi ile birlikte kullanılıyor ise sisteme kayıt edilir, şüpeli aranılan bir yüz ise uyarı vermesi sağlanılır.

Yüz tanıma sistemleri ankara şimdilerde sadece personel takip sistemleri ile yoğun kullanılsada; önümüzdeki bir kaç yıl içerisinde hemen hemen bir çok alanda etkin bir güvenlik sistemi olarak kullanılmaya başlanacaktır.

Yüz tanıma sistemi ip kamera sistemleri ile birleştirilecek havalimanları, avm’ler, şehir mobese sistemleri. Resmi kurumlar gibi bir çok alanda kullanılmaya başlanmış özellikle terör olaylarının önüne geçilmesi erken uyarı alma anlamında çok faydalı bir teknolojidir.

Yüz tanıma sistemleri ankara başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Firmamız kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat garantisi sunmaktadır.

Kartlı Şifreli Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri Ürünleri ile her türlü kapı turnike kumanda edilebileceği gibi personel takip sistemi ve access kontrol kontrollü geçiş sistemleri ve geçiş takip ve kayıt yapılabilmektedir. 

Parmak İzi Okuma Sistemleri

Parmak izi Okuma Sistemleri Ürünleri ile her türlü kapı turnike kumanda edilebileceği gibi personel takip sistemi ve access kontrol kontrollü geçiş sistemleri ve geçiş takip ve kayıt yapılabilmektedir.

Temassız Kapı Kontrol Sistemleri

Temassız Kapı Açma Kapama Sistemleri günümüzde covid 19 mücadelesi ve yeni normal yaşam tedbirleri arasında yer almakta olup her türlü apartman tuvalet toplu yaşam alan kapıları için uygundur.