TEXT HERE

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

2 li Access Kontrol Sistemi Paneli

2 ayrı kapı kumanda edebilir özellikte olup 2 ayrı röle çıkışı 3 ayrı sensör çıkışına sahiptir. Access kontrol sistemi yazılımları ile birlikte turnike sistemlerinde server odalarında özel odalarda giriş çıkış takibi ve yetkilendirme yapabilir.

 Detaylı Bilgi

4 lü Access Kontrol Sistemi Paneli

4lü Access kontrol paneli modelleri özellikleri en kaliteli ürünler en uygun fiyatlar toptan satış özelliği uygulama ve teknik servis hizmetleri access kontrol sistemi yazılımları ile projelerinize çözüm ortağınız olmak geçiş kontrol güvenliğinizi sağlayabiliriz.

 Detaylı Bilgi

8 li Access Kontrol Paneli

8 li Access kontrol paneli modelleri özellikleri en kaliteli ürünler en uygun fiyatlar toptan satış özelliği uygulama ve teknik servis hizmetleri access kontrol sistemi yazılımları ile projelerinize çözüm ortağınız olmak geçiş kontrol güvenliğinizi sağlayabiliriz.

 Detaylı Bilgi

16 lı Access Kontrol Paneli

16 lı Access kontrol paneli modelleri özellikleri en kaliteli ürünler en uygun fiyatlar toptan satış özelliği uygulama ve teknik servis hizmetleri access kontrol sistemi yazılımları ile projelerinize çözüm ortağınız olmak geçiş kontrol güvenliğinizi sağlayabiliriz.

 Detaylı Bilgi

Access Kontrol Kart Okuyucular

Access kontrol sistemi wigeand kart okuyucuları ile her türlü kapı kontrol edilebilir. Giriş çıkış takibi yetkilendirme işlemlerinin yanı sıra her türlü kapı kontrolü için uygun ürünlerdir.

 Detaylı Bilgi

Access Kontrol Sistemi Yazılımı

Access kontrol sistemi yazılımları kontrol panelleri kart okuyucular ve kapı kilit sistemleri ile yetkilendirme saat gün hafta kısıtlama gibi geçiş kontrol sistemleri özelliklerinin tamamını karşılayabilir.

 Detaylı Bilgi