Ücretli Otopark Sistemleri

Ücretli otopark sistemleri giriş çıkış kontrolü sağlamak ve ücret toplama bilgilerini verimli hale getirmek amacı ile kullanılan sistemlerdir. Ücretli otopark sistemleri tercihlere ve bütçelere göre bilet verme makinası kollu bariyer ücretli otopark yazılımı plaka tanıma sistemi yazar kasa bilgisayar gibi ürünlerin bütünü ile oluşturulmaktadır.  Otoparkınızın giriş çıkış kontrolünü sağladığı için etkili bir güvenlik sistemi olmanın yanı sıra abone indirimli araç veya araçların tipine boyutuna göre ücret değişikliği yapmanıza olanak sağlayan sistemlerdir. Otoparkınızın yapısal durumu ve isteklerinizin birleşimi sonucu değişik sistem konfigrasyonlarına imkan sağlamaktadır.

Bilet Verme Makinası

Bilet Yutma Makinası

Ücretli Otopark Bilet Makinası Fiyatları

Ücretli otopark sistemlerinde kullanılan bilet verme makinaları karton bilet verebildiği gibi Proximty kart da verebilmektedir. Yüksek araçlar ve otomobiller için değişik yukseklikler deki bilet verme makinalarının modeline ve kapasitesine göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Proje ve uygulamalarınız için irtibata geçip tesisinize en uygun ürünü seçmenizde yardımcı olabiliriz. 

Ücretli Otopark Sistemi Yazılımı

Ücretli otopark sistemi yazılımı abone araç tanımlaya bilme araç tiplerine göre değişik fiyat ayarlayabilme üye listesi giriş çıkış sayısı toplanan ücret bilgisi ücret bilgisinin müşteriye gösterilmesi mali değeri olmayan fiş çıktısı mali yazar kasa entegrasyonu word exel  pdf xml detay verebilir. Abone ve anlık çalışmayı destekler online bağlantı imkanı sunar. Günlük haftalık aylık personel gibi raporları sunar. 

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları