Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu bariyer sistemleri plaka tanıma sistemleri, ücretli otopark sistemleri, hgs sistemleri gibi otopark teknolojilerinin tamamlayıcı sistem parçası olması sebebi ile otoparkların vaz geçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Bireysel otoparklarda apartmanlarda sitelerde resmi kurumlarda kumandalar yardımı ile çoklu kullanım avantajı sunan kollu bariyer sistemleri aynı zamanda hızlı açılma kapanma süreleri ergonomik yapıları ve 2mt ile 6mt mesafeli kol uzunlukları ile hemen her otopark giriş çıkış noktasında kullanılmaya uygundur. Kollu bariyer ikaz lambası emniyet fotoseli gereken yerlerde ise loop dedektör  kullanılarak güvenli ve korumalı geçiş sağlamaktadır.

BFT Kollu Bariyer

OTTO BR Kollu Bariyer

Otopark Bariyeri Fiyatları

Otopark bariyeri modelleri özellikleri en uygun fiyatlar toptan ve online satış özellikleri ile www.elektronikhayat.com adresinde Ankara içi garantili kurulum desteği ile hizmetinizdeyiz. 

 Detaylı Bilgi

Otopark Bariyeri Modelleri

Otopark bariyeri modelleri özellikleri en uygun fiyatlar toptan ve online satış özellikleri ile www.elektronikhayat.com adresinde Ankara içi garantili kurulum desteği ile hizmetinizdeyiz. 

 Detaylı Bilgi

Otopark Bariyeri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir otoparkımız var ve araç trafiği nedeni ile bariyer sistemi kurdurmak istiyorsak öncelikle hangi tip bariyeri tercih edeceğimiz önemlidir. 10 araçlık bir otopark ile 10,000 araçlık bir otoparkın seçmesi gereken bariyer aynı değildir. Araç sayısı yani günde bariyerin kaç defa açma kapama yapacağı mutlaka göz önüne alınmalıdır.

Diğer bir husus ise bariyerin kol uzunluğu ve açılma, kapanma süresidir. Kol uzunluğu standart bariyerlerde maksimum 6 metreye kadar çıkabilmektedir. 6 metre kol kullanılan bir bariyerde hava şartlarında dikkate alınmalıdır. Kol oturma çatalı kullanılamıyor ise 6 metrelik bir kolun çok rüzgar alan yerlerde mümkünse kullanılmaması önerilir. Sebebi ise aşırı rüzgarda kolu esneyerek kırılabilme ihtimalinin olmasıdır.

Kol inme ve kalkma süresi ise bariyerin açma kapama zamanı olarak nitelendirilir. Ve bu da önemli bir husustur. 1 saniye ile 8 saniye arasında seçenekleri olan bariyer sistemlerinde, özellikle ücretli otoparklarda hızlı olan bariyerler tercih edilmektedir. Ücretli bir otoparkta yavaş bir bariyer tercih edilmesi durumunda ödeme yapmadan kaçak çıkış yapan araçların önüne geçmek oldukça zorlaşır.

Günümüzde kullanılan birçok marka ve model arasında en fazla kullanılan ve önerilen ürünlerden biri olan bft otopark bariyeri sistemleridir. İtalyan malı olması (İtalyanların özellikle motor alanında dünyada ilklerde olduğunu göz önüne alırsak) nedeni ile öncelikli tercih sebebi olmaktadır. İtalyan bft markasının 3 adet bariyer modeli bulunmaktadır.

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image