TEXT HERE

Fonri Hırsız Alarm Sistemleri ürünleri Ankara toptan satışı kurulumu teknik servis hizmetleri ile yanınızdayız.

Fonri Kablosuz Alarm Paneli

Fonri HIrsız Alarm SistemleriFonri Alarm Sistemi ev kullanımları için küçük, kolay kurulum imkanı tanıyan şekilde tasarlanmış kablosuz bir akıllı güvenlik sistemidir. Akıllı güvenlik seti haberleşmeyi ve kontrolü sağlayan bir adet ana panele sahiptir. Ana panel WIFI / LAN / GSM ( SMS ) iletişim kanallarını destekler ve kablosuz sensörler ile 300 metreye kadar iletişim kurabilir. Ana panel sadece bir ev güvenlik sisteminden beklenen kablosuz sensörlerin durumlarını iletmekle kalmaz, bir ev otomasyonundan beklenen akıllı priz ve kumandaları da ihtiva eder. Aynı zamanda değişik modeldeki IP 

 Detaylı Bilgi

Kablosuz Manyetik Kontak

Fonri Hırsız Alarm SistemleriModern tasarıma sahip. Enerji tasarrufu ve düşük pil uyarı desteği vardır. Sistem, gerektiğinde uygulama üzerinden pilin değiştirilmesi için kullanıcıları bilgilendirir. Çoğu kapı ve pencere ile uyumlu, kurulumu ve kullanımı kolaydır. Verici ve mıknatıs ayrıldığında, sensör alarmı tetikler. Mıknatıs vericinin sol veya sağ tarafına yerleştirilebilir. Akıllı Kapı Garaj Kapısı ve Panjur sistemleri için ideal yapıdadır. Fonri Ana Panel ile birlikte kullanılmaktadır.

 Detaylı Bilgi

Fonri Kablosuz Su Basma Dedektörü

fonri hırsız alarm sistemleri

Bodrumu su basmaya başladığında veya bulaşık makinesinde su kaçağı olduğunda anlık bildirim alın. Kablosuz su sensörü su algıladığında alarmı tetikler ve telefonunuzdan anında bildirim alırsınız. Fonri Ana Panel ile birlikte kullanılmaktadır.

 Detaylı Bilgi

Fonri Uzaktan Kumanda

fonri hırsız alarm sistemleriAlarm sistemini kolayca kurmanızı ya da devre dışı bırakmanızı sağlar. (Alarm Devrede /Alarm Devre Dışı /Evde Alarm ve SOS(Panik) Kullanıcı ismi atanabilir Fonri Ana Panel ile birlikte kullanılmaktadır.

 Detaylı Bilgi

Fonri Kablosuz Alarm Sireni

fonri hırsız alarm sistemleriSon derece güçlü 120dB dış ortam siren. Evinizin ya da iş yerinizin dışına kurulması potansiyel hırsızlara karsı evinizin alarm sistemi tarafından korunduğunu gösterir. Kurulumu kolay, sağlam ve güvenilirdir. Anti sabotaj özelliği ile, sabotaj durumunda alarm verir ve uygulama üzerinden bildirim gönderir. Siren düşük pil seviyesini uygulama üzerinden size bildirir. Siren ses ve ışıkları uygulama üzerinden ayarlanabilir. Tamamen kablosuz pille çalışır ve stant by süresi 2 yıl  istenildiğinde de kabloluda bağlanabilir. Fonri Ana Panel ile birlikte kullanılmaktadır. 220v elektrik 

  Detaylı Bilgi

Fonri Kablosuz Tuş Takımı

fonri hırsız alarm sistemleri

Kablosuz RFID tuş takımı, eve girdiğinizde alarm sisteminin tetiklenmemesi için alarm sisteminin “Giriş Gecikme Özelliği” ile kullanılması önerilir. Kullanımı oldukça kolaydır, sadece şifreyi girin ve ardından [Devrede] / [Devre Dışı] / [Evde Alarm] tuşlarından birine basın veya RFID etiketini tuş takımının yüzeyine yaklaştırın. Fonri Ana Panel ile birlikte kullanılmaktadır.

 Detaylı Bilgi

Fonri Kablosuz Akıllı Priz Ürünleri

fonri hırsız alarm sistemleriKullanımı kolay, güvenli ve şık bir urundur. Akıllı priz uygulama üzerinden uzaktan kontrol edilebilir. ”Follow me”, beni izle özelliği ile akıllı prizinizi uygulama üzerinden otomatik olarak açma/kapatma ya da zaman ayarlı çalışma seçenekleri ile kullanabilirsiniz. Fonri Ana Panel ile birlikte kullanılmaktadır.

 Detaylı Bilgi

Fonri RFID Anahtarlık

fonri hırsız alarm sistemleriKüçük ve pratik teknolojik etiket, alarm sistemini devreye alma ya da devreden çıkarmak için kullanılır. Bu ürün RFID tuş takımı ile birlikte kullanılmaktadır.Fonri Ana Panel ile birlikte kullanılmaktadır.

 Detaylı Bilgi

Fonri Kablosuz Pır Dedektör

fonri hırsız alarm sistemleri

Özellikle iç mekan kullanımı için uygundur. Yüksek performanslı kızılötesi sensör ile, dijital çift çekirdekli Fuzzy Logic operatif programlama ve akıllı analiz sistemi ile çalışır, insan vücudunun hareketlerini hassas bir şekilde algılar ve yanlış alarmları etkili bir şekilde önler. 360º yön verilebilen ve kurulumu kolay bir sensördür. Sistem, gerektiğinde uygulama üzerinden kullanıcıları pili değiştirmeleri konusunda bilgilendirir. Fonri Ana Panel ile birlikte kullanılmaktadır. Hareket sensörü olarak bilinir.  

 Detaylı Bilgi

Fonri Kablosuz Akıllı Röle

fonri hırsız alarm sistemleri

Kablosuz Akıllı Röle, Fonri akıllı alarm sisteminin bir parçasıdır. Ev içinde kullanılan stor perde motorlarının veya dış ortam panjurlarının kontrolü için özel olarak tasarlanmıştır. Motor bağlantısı ve gerekmesi durumunda manuel olarak açma kapama işlemini yapmak için anahtar bağlantısı imkanı tanımaktadır. Fonri Ana Panel ile birlikte kullanılmaktadır.

 Detaylı Bilgi

Fonri Kablosuz Duman Dedektörü

fonri hırsız alarm sistemleriBu ürün yanma ve yanma sonucu oluşan dumana tepki verir. Duman yoğunluğu alarm eşiğine ulaştığında alarmı tetiklerFonri Ana Panel ile birlikte kullanılmaktadır. Kablosuz duman dedektörü kazan daireleri, mutfaklar kombi odaları ve yangından korunması gerekten tüm ortamlar için uyumludur. Erken uyarı can kurtarır. 

 Detaylı Bilgi

Fonri Kablosuz Gaz Dedektörü

fonri hırsız alarm sistemleriDengeli ve düşük hassasiyette olan yüksek kararlı yarı iletken gaz sensörü ile bu ürün yanıcı gaz sızıntısının olabileceği kapalı alanlara uygulanır. Yanıcı gaz sızıntısı alarm eşiğine ulaştığında alarmı tetikler. 

 Detaylı Bilgi

Bilgi Fiyat ve Kurulum Hizmetleri

Fonri hırsız alarm sistemleri

Fonri Hırsız Alarm Sistemleri Online Satış

fonri hırsız alarm sistemleri
Güvenli Yaşam Teknolojileri
TÜMÜ
Alarm Sistemleri
ip Diafon Sistemleri
Kamera Sistemleri
Network Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Ses Sistemleri

Unv İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Görüntülü Diafon Sistemleri

ip Diafon Sistemleri,

Yüz Tanıma Sistemleri Ankara

Personel Takip Sistemleri,

Ses Sistemleri Ankara

Ses Sistemleri,

Ankara Personel Takip Sistemleri

Personel Takip Sistemleri,

Access Kontrol Sistemi

Personel Takip Sistemleri,

Tüm Uygulamalar

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları

  • image
  • image
  • image

Fonri Hırsız Alarm Sistemleri

Fonri hırsız alarm sistemleri ürünleri ile evinizi ofisinizi dükkanınızı deponuzu karavanınızı tam koruma altına alabilir, son teknoloji kullanımı kolay ve pratik sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Fonri hırsız alarm sistemleri ürünlerinin tamamı kontrol panelleri ile uyumlu çalışarak hırsız alarm sistemi olmaktan daha çok yangın dedektörleri su basma dedektörleri akıllı priz ve akıllı lambalar ile birlikte kablosuz ev otomasyon sistemi olabilmektedir. Android ve ios uygulamaları ile tam uyumlu profesyonel bir sistemdir.