TEXT HERE

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri

Kablosuz ev ofis hırsız alarm ve otomasyon sistemleri ürünleri satışı servisi kurulumu firmamız tarafından sağlanmaktadır. En kaliteli ürünleri en uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.  Kablosuz hırsız alarm sistemi ürünleri wifi veya aref sinyaller sayesinde kendi arasında iletişim sağlamakta olup uzun mesafelerde sıkıntısız çalışmaktadır. Kablosuz hırsız alarm sistemleri ürünleri ile tadilat kırım döküm gerektirmeden tüm dedektörleri bağlayabilir. Evinizin veya iş yerinizin hırsız alarm sistemi kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda gerekli dedektörleri kullanarak örneğin akıllı prizler yardımı ile isteğiniz elektrikli cihazınızı kontrol edebilirsiniz. Yine akıllı ampüller ile istediğiniz senaryo doğrultusunda ışıklarınızı kapatıp açabilir zamanlara göre değişik renk aydınlatma konforuna sahip olabilirsiniz.

Evde olmadığınız zamanlarda bile evdeymiş hissi verebilirsiniz. Oldukça caydırıcı olan bu özelliği kullanabilirsiniz. Akıllı röle ürünlerimiz ile panjur ve perdeleri kumanda etmek oldukça keyifli ve kolay olacaktır. Uzun mesafeli ürünlerimiz ile müstakil evlerde garaj kapılarını bahçe kapılarını kontrol etmek ve hırsızlık girişimlerine karşı koruma sağlamak oldukça işinize yarayacaktır. Su basma dedektörü yangın dedektörü titreşim dedektörü gibi güvenliği üst seviyeye çıkaracak erken uyarı sistemleri de tamamen kablosuz olarak çalışabilmektedir. Yaşlı ve çocuk kullanımları için rfıd anahtarlık kablosuz panik butonu gibi ev güvenlik sistemleri ile sevdiklerimizin güvenliğini üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Balkon kapısı pencere gibi alanlara kablosuz kapı pencere dedektörü takarak hırsızlık girişimlerinin başlangıcında haberdar olabilirsiniz. Erken uyarı hırsız alarm sirenleri ile art niyetli kişileri olay başlangıcında sesle rahatsız edip caydırabilirsiniz.

Akıllı ev otomasyon ve hırsız alarm sistemleri ürünlerimiz üzerinde bulunan piller oldukça uzun ömürlü olmasının yanı sıra pil seviyelerini göstermesi ve uyarı yapma özelliğine sahiptir. Tüm sistem cep telefonu tablet gibi kişisel kullanıma ürünleri ile kumanda konfigre edilebilmekte yeni kullanıcı geçici kullanıcı tanımlanabilmektedir.

Kablosuz hırsız alarm sistemi ürünlerimiz kablolu veya wifi internet üzerinden iletişim sağlayabildiği gibi güvenliğin daha üst düzeyde tutulması düşünülen yerlerde gsm hatları üzerinden iletişim sağlayabilmektedir. Gsm modül özelliği ise tüm cihazlarımızda standart sunulmaktadır.

Fonri Kablosuz Akıllı Güvenlik Paketi

Paket içeriği : 1 Adet Alarm Paneli 1 Adet Kablosuz Alarm Sireni 1 Adet Kablosuz Pır Dedektör 1 Adet Kablosuz Manyetik Kontak 1 Adet Kablosuz Uzaktan Kumanda. 

Hikvision Hırsız Alarm Sistemleri

Paket içeriği : 1 Adet Alarm Paneli 1 Adet Kablosuz Alarm Sireni 1 Adet Kablosuz Pır Dedektör 1 Adet Kablosuz Manyetik Kontak 1 Adet Kablosuz Uzaktan Kumanda.

Fonri Hırsız Alarm Sistemleri

kablosuz hırsız alarm sistemleriFonri Hırsız Alarm Sistemleri tamamen kablosuz bir sistem olması ve kablolu veya wifi internet bağlantısı ile son teknoloji bir güvenlik sistemidir. Cep telefonu uygulaması üzerinden tüm dedektörlere müdahale olanağı sağlarken akıllı prizleri ampülleri ve röle devreleri ile mini akıllı ev sistemi  olarak kullanılabilmektedir. Günümüz teknolojisinin sunduğu tüm ayrıcalıklı özellikleri sizlerin kullanımına sunmaktadır. 

 Detaylı Bilgi

Hırsız Alarm Sistemleri ve Yangın İhbar Sistemlerinin uygulandığı yapısal alana göre gerekli dedektörlerin çalışma prensibinin programlanmasını ve yaşam senaryosuna göre dedektörlerden gelen sinyallere göre erken uyarı ekipmanlarının aktifleştiren sistemin beyni olarak adlandırılır.

Özellikle Hırsız Alarm Sitemlerinde kullanılan gsm modülleri standart şartlarda çalışan telefon hatları veya internetlerin kesilmesi durumunda güvenliği riske atmamak adına gerekli kişileri bilgilendirmek amacı ile kullanılan elektronik haberleşme  üniteleridir.

Yangın İhbar Sistemleri ve Hırsız Alarm Sistemlerinin temel amacı erken uyarı sistemi olmalarıdır. Sirenler ise değişik ses şiddetlerine sahip horn özellikli görsel uyarılı ışıklı veya ışıksız erken uyarı sistemlerinin parçasıdır.

Yangın ihbar ve Hırsız Alarm Sistemleri her ne kadar günümüz teknolojisinde kablosuz ürünlerden oluşan sistemler olsa da özellikle çoklu yaşam alanlarında kurulacak olan bu sistemlerin tüm unsurların kaliteli kablolar ile iletişim kurması sağlanmalı ve hatta helojen free aleve dayanıklı kablolar kullanılmalıdır.

Aküler belirli bir güce sahip enerji kaynaklarıdır. Oldukça önemli görevleri olan yangın ihbar ve hırsız alarm sistemlerinin elektrik kesintilerinden etkilenmemesini sağlayan ürünlerdir. Bakımsız kuru tip akü olmaları sebebi ile  belirli periyodlarda değiştirilmesi gerekmektedir.

Yangın ihbar ve Hırsız Alarm Sistemlerinin uç noktaları olarak bilinen özelliklerine göre hareket, duman, gaz, su, ısı, darbe, ses, titreşim gibi unsurları algılayan elektronik sensörlerdir.

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Yangın İhbar Sistemleri

Yangın İhbar Sistemleri konvansiyonel veya adresli yangın alarm sistemi olabilir. Yangın alarm paneli hangi teknoloji kullanılır ise dedektörler de panele uygun kullanılmalıdır. Aslında dedektörlerin çalışma prensipleri ve isimleri aynıdır. Sadece kullanıldıkları sistemler farklıdır. Adresli yangın ihbar sistemi butonları dedektörleri sirenleri aynı kablo ağı üzerinden birbirlerine paralel bağlanmak sureti ile çalışırken ; konvansiyonel yangın ihbar sistemlerinde buton ve dedektörler aynı hatta bağlanırken sirenler için ayrı kablolama alt yapısı yapılması gerekmektedir. Yangın ihbar panelleri  aküler  ile beslenmeli ve aynı zamanda binalarda atıl köşelerde olmak yerine sürekli görülebilir bir yere yerleştirilmeli veya görevlilerin bulunduğu noktalara tekrarlama panelleri yerleştirilmelidir. Teknim yangın alarm sistemleri, netelsan yangın alarm sistemleri, codesec yangın ihbar sistemleri, gst yangın alarm sistemleri, finder yangın alarm sistemleri piyasada yoğun kullanılan ürünlerdir.