Bel Turnikeleri

Bel turnikeleri kontrollü geçiş kontrol sistemlerinin en çok kullanılan ürünleri arasında yer almaktadır. Spor salonlarında yemekhane kontrol sistemlerine ücretli wc’lerde personel giriş çıkış noktalarında sağlam yapısı ve ekonomik fiyatları ile tercih edilmektedir. Paslanmaz gövde yapısında olabileceği gibi boyalı değişik renklerde de imal edilebilir özelliktedir.

Tek Ayaklı Turnikeler

Tek ayaklı üç kollu turnikeler geçiş kontrolü yapılmak istenilen tüm alanlarda kullanılabilecek ürünlerdir. Genellikle dar olan noktalarda tercih edilmekle birlikte konumuna uygun noktalar belirlenerek konumlandırılırlar. En çok spor salonlarında yemekhane noktalarında özel işletme girişlerinde çok tercih edilirler.

 Detaylı Bilgi

Çift Ayaklı Turnikeler

Çift ayaklı turnikeler personel takip sistemlerinin ve geçiş kontrol sistemlerin en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Oldukça sağlam gövde yapıları ve kartlı geçiş sistemlerine uygun yapısı ile bir çok noktada kullanılabilirler. Genellikle müze giriş çıkışlarında tren garlarında özel ve resmi kurum ve kuruluşlarda kullanılan ürünlerdir.

 Detaylı Bilgi

Access Kontrol Sistemi Yazılımı

Personel Takip Sistemleri yazılımları ile maaaş puantaj mesai hesaplamaları otomatik olarak yapılır. Tek tuşla tüm giriş çıkış ayrıntıları detaylarına ulaşabilirsiniz.

 Detaylı Bilgi

Personel Takip Sistemleri Yazılımları

Yüz Tanıma sistemleriPersonel Takip Sistemleri yazılımları ile maaaş puantaj mesai hesaplamaları otomatik olarak yapılır. Tek tuşla tüm giriş çıkış ayrıntıları detaylarına ulaşabilirsiniz.

 Detaylı Bilgi

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Bilgi Fiyat ve Kurulum Hizmetleri

Bel Turnikeleri

Bel Turnikeleri Online Satış

Bel Turnikeleri