Hızlı Geçiş Turnikeleri

Hızlı geçiş turnikeleri  hemen hemen her inşai yapıya uyacak estetiklikte ürünlerdir. Geçiş kontrol sistemlerinin lüks yapılarda en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Hızlı geçiş turnikeleri iş merkezleri şirket genel merkez binaları federasyonlar çoklu ofis alanları gibi bir çok değişik alanda kullanıma uygun dizayn edilmiştir. Personel sayısının yoğun olduğu veya ziyaretçi yoğunluğunun olduğu alanlarda süper bir çözüm olacaktır. Çift yönlü giriş çıkış imkanı sunmaktadır. Genellikle kart okuyucular ile birlikte çalıştırılan bu sistem diğer geçiş kontrol tanıma cihazları ile de çalışabilir. Personel veya ziyaretçi kartını okutduğunda yetkili geçiş izni var ise turnike kanatları içeriye doğru açılarak geniş ve rahat geçilebilir bir koridor oluşturur. Arkasında başka birinin geçişine izin vermeyecek kadar hızlı çalışmaktadır. Yoğun kullanımlara uygun ideal bir çözümdür.

Yangın deprem gibi durumlarda diğer elektronik güvenlik sistemlerden gelecek tetikler ile otomatik açık pozisyona geçebilir. Bu durum hızlı kaçışı kolaylaştırır. Bazı durumlarda uzaktan kumanda veya yetkili personel kontrolündeki bir buton yardımı ile açılabilir. Tamamen yerli üretim olan bu ürünler oldukça sağlam malzeme ve hızlı çalışmaya göre üretilmişlerdir. Dış ortam kullanımına uygun ürünler olsa da genel kullanım yerleri iç ortamlardır.

Mimari projelere uygun değişik renk ve malzemeden üretilebilen bu geçiş kontrol üniteleri 220v enerji ile beslenir. Üzerindeki sensörler ile insan sıkışmasını engeller. Entegre edileceği access kontrol panelleri ile uzaktan kontrol ve takip imkanı sunar.

SB 100FL Açısal Kanatlı Hızlı Geçiş Turnike

SB 100FL XL Engelli Açısal Kanatlı Turnike

Access Kontrol Sistemi Yazılımı

Access kontrol panelleri turnikeler ile birlikte kullanılarak geçiş kontrol raporlama personel yetkilendirme kısıtlama gibi işlemlerin yapılmasını sağlayan yazılımlardır. . Tek tuşla tüm giriş çıkış ayrıntıları detaylarına ulaşabilirsiniz.

 Detaylı Bilgi

Personel Takip Sistemleri Yazılımları

Yüz Tanıma sistemleri

Personel Takip Sistemleri yazılımları ile maaaş puantaj mesai hesaplamaları otomatik olarak yapılır. Turnikeler ile birlikte kullanıma uygun olup access kontrol yazılımı ile birlikte çalışabilir. Tek tuşla tüm giriş çıkış ayrıntıları detaylarına ulaşabilirsiniz.

 Detaylı Bilgi

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Bilgi Fiyat ve Kurulum Hizmetleri

Hızlı Geçiş Turnikeleri

Hızlı Geçiş Turnikeleri Online Satış

Hızlı Geçiş Turnikeleri