HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ ANKARA

Hırsız alarm sistemleri evlerimizi işyerlerimizi hırsızlık ve soygun gibi girişimlerden koruyacak elektronik güvenlik sistemleridir. Gerektiğinde yangın ihbar sistemi ve küçük bir otomasyon sistemi olarakta kullanılabilnir. Hırsız Alarm sistemleri ev hırsız alarm sistemleri, işyeri hırsız alarm sistemleri, açık alan hırsız alarm sistemleri gibi kullanım alanları mevcuttur. Günümüzde ev ve işyerine bütün herkes alarm sistemi kurdurmaktadır. Şuda bir gerçektir ki hırsız alarm sistemleri ile korunan binalara hızsızlık girişimi çok az yada hiç yoktur. Alarm devreye girdiğinde hırsızların %95 kaçmaktadır.

Gelişen teknoloji  hırsız alarm sistemlerini internet bağlantısı ile cep telefonundan kumanda edebilir ev otomasyon sistemi olarak kullanabilir hale getirmiştir. Hırsız alarm sistemi kablolu kurulabileceği gibi tüm ürünleri kablosuz ve sınırsız dedektör bağlama imkanı sağlayabilmektedir. 

Konusunda uzman ekibimiz; bosch hırsız alarm sistemleri, dsc hırsız alarm sistemleri, paradox hırsız alarm sistemleri, netelsan hırsız alarm sistemleri, fonri hırsız alarm sistemleri, wisetech hırsız alarm sistemeri, ip hırsız alarm sistemleri, kablosuz hırsız alarm sistemleri gibi bir çok marka modelde, her isteğe ve bütçeye uygun hırsız alarm sistemleri kurabilmekte ve kurulum sonrası hizmet desteği verebilmektedir.