Modern tasarıma sahip. Enerji tasarrufu ve düşük pil uyarı desteği vardır. Sistem, gerektiğinde uygulama üzerinden pilin değiştirilmesi için kullanıcıları bilgilendirir. Çoğu kapı ve pencere ile uyumlu, kurulumu ve kullanımı kolaydır. Verici ve mıknatıs ayrıldığında, sensor alarmı tetikler. Mıknatıs vericinin sol veya sağ tarafına yerleştirilebilir. Akıllı Kapı Garaj Kapısı ve Panjur sistemleri için ideal yapıdadır. Fonri kablosuz hırsız alarm sistemi Ana Panel ile birlikte kullanılmaktadır. Kepenk tipi su geçirmez mıknatıslı yapısı ve uzatılabilen çelik spralli kablosu ile her kapıya rahatlıkla montajlanabilir. Uzun mesafeli çekim kapasitesi sistemin sağlıklı çalışmasını sağlamak ile birlikte uzun süreli pilleri vardır.  Özellikle garaj kapıları ile tam uyumlu kepenk tipi manyetik kontak değişik senaryolar ile çalışabilir. Araç garaj kapısı önüne geldiğinde cep telefonu fonri uygulaması veya kolay kullanım kumandası ile garaj kapısı kepenk tipi manyetik kontak devre dışı bırakılır. Yine fonri cep telefonu uygulaması ile garaj kapısı açılır, araç içeriye girer otomatik olarak veya yine cep telefonu yardımı ile garaj kapısı kapatılır.

Art niyetli kişiler tarafından kepenk tipi manyetik kontak takılı garaj kapısı zorlanır veya açılır ise bağlı bulunduğu fonri hırsız alarm sistemi devreye girer sirenleri öttürür cep telefonlarınıza bildirim gönderir ve bunlar ile birlikte iç işleri bakanlığından onaylı alarm takip merkezlerine sinyal göndererek kolluk kuvvetlerini bilgilendirebilir. 

 

Teknik Özellikler

Çalışma Gerilimi: DC 3V Batarya:1 × CR2032 Çalışma Akımı:27mA Ağırlık:166.0g Bekleme Akımı:2μA İletişim Mesafesi:200m ye kadar İletişim Frekansı:433.92MHz    Çalışma Sıcaklığı:-10°C ~ 50°C Nem:% 90 rh Boyut:80.0mm*38.2mm*13.3mm ( L*W*H )