İp Kamera Sistemi

En son teknoloji olan ip kamera sistemidir. İp kamera sistemi gelişen teknolojide genişletilebilen video analizi yüz tanıma, plaka okuma, sanal sınır, bırakılan nesne, kaybolan nesne gibi analizler yapabilen üzerine video işleme teknolojileri eklenebilen görüntüleri son teknoloji düzeyinde net olan sağlıklı ve performanslı çalışan kamera sistemi teknolojisidir. Aynı zamanda 4k, starlight kamera, full color kamera, gibi özellikleri bulunan en üst düzey kamera sistemi teknolojisidir.

AHD Kamera Sistemi

Ahd kamera sistemi ise firmalara ve teknolojilerine göre TVI kamera sistemi, CVI Kamera sistemi diye adlandırılan analog hd kamera sistemi olarak bilinen analog kamera kablolama alt yapısı ile ip kamera görüntüsü vermeye çalışan yazılım ile kuvvetlendirilmiş görüntü kalitesine sahip ip kamera sisteminden %30-%40 oranında ekonomik lakin kablolama alt yapısının analog olması sebebi ile ip kamera sistemi kadar işlevsel olmayan standart gece görüşlerine sahip starlight ip kamera ve full color ip kamera gibi modelleri bulunmayan ekonomik olması sebebi ile ip kamera göre daha fazla tercih edilen lakin ilerleyen teknolojide ilave kompenantlar eklenemiyecek olan günü kurtarmak amacı ile kurulan kamera güvenlik sistemleridir.

Analog Kamera Sistemi

Günümüz teknolojisinde üretimi bile çok nadir projeler için devam eden görüntü kalitesi oldukça düşük olan analog kablolama yapısı ile yüksek kablo maliyeti oluşturan çok tercih edilmeyen kamera sistemidir.

Kamera Güvenlik Sistemleri Uzmanı

Hayat Elektronik ailesi olarak gerek analog kamera sistemi teknik servis hizmetleri gerek Ahd kamera sistemi kurulumu ve mevcut analog kamera sistemi’nin analog hd kamera sistemine dönüşümü, en son teknoloji olan ip kamera sistemi wifi kamera sistemi kurulumu montajı devreye alması hizmetlerini profesyonel ekibi ile en kaliteli ve en uygun fiyatlar ile Ankara ve Türkiye genelinde sunmaktayız. İhtiyaçlarınız için iletişime geçiniz. 0312 269 1 269 info@hayatelektronik.com