Fiber Optik Kablo Çözümleri

Cat 6 Network Kabloları

Poe Switch Modelleri

Rack Kabin Modelleri

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

Fiber Optik Kablolar

Fiber Optik ÇözümlerDaha yüksek hızlarda ve daha geniş band genişliğinde veri aktarımı network sistemleri kurmak adına kullanılan fiber optik kablo teknolojisi Multi Mode ve Single Mode kablolar olarak iletim ve performans mesafesine göre ikiye ayrılır.

 Detaylı Bilgi

Rack Kabinler

Fiber Optik ÇözümlerNetwork ağ yapılarının toplanma merkezi olarak kurgulanan rack kabinler aktif ve pasif network ürünlerinin birleşim noktası olarak tasarlanır. Rack kabinler aynı zamanda tekerlekli fanlı termostatlı ve organizer yapıları ile sistem güvenliğinin yanı sıra uygulamacı ve kullanıcı personellerin hızlı müdahalesine olanak tanır.

 Detaylı Bilgi

Patch Cord Kablolar

Fiber Optik Çözümlerİstenilen ölçülerde fiber optik ve bakır patch cord kablolar. Fiber optik patc paneller arası atlama sfp modül girişi ve network bakır kablo patch cord kablolar network ağ alt yapısı pasif cihazlar ile aktif cihazlar arasına geçiş  ve bağlantı görevini üstlenmiş ürünlerdir.

 Detaylı Bilgi

Patch Paneller

Fiber Optik ÇözümlerFiber optik ve bakır network ağlarında uç noktalardan gelen kabloların toplanma merkezinde ilave adaptörler ve kesytone jack lar kullanılarak sonlandırıldığı pasif ürünlerdir. Aktif network ürünleri ile pasif network ürünleri arasında geçişi kolaylaştıran bu ürünler aynı zamanda işletim sırasında oluşabilecek yeniliklere kolay entegre olma imkanı sunar.

 Detaylı Bilgi

Pigtail ve Ek Aparatları

Fiber Optik ÇözümlerFiber optik kabloların sonlandırılmasında kullanılan pigtailler ile birlikte ek koruyucu maşonu ek kaseti yer altı ek kutusu gibi ürünler kullanılmaktadır. Fiber optik çözümlerin olmazsa olmazları arasında yer alan bu ürünlerin belirli kalitedeki  sertifikalı olanlarını tercih etmek gerekir.

 Detaylı Bilgi

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Fiber Optik Sistemleri Uygulamaları

  • image
  • image
  • image