03122691269
Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri  Ankara Hayat Elektronik 

   Adından da anlaşılacağı gibi  hırsız alarm sistemlerinin temel amacı eviniz, iş yeriniz, depolarınız ve bütün yaşam alanlarınız’a  sizler ve yetkili kişiler haricinde izinsiz  girişler veya girişimler sonucu devreye giren alarm sistemidir.

   Bu alarm sistemi akıllı bir panelden ve panelle irtibatlandırılan dedektörler den oluşur. Bu dedektörler den gelen sinyaller alarm panelini harekete geçirir ve panel tarafından  siren öttürme telefonla arama gibi görevler  yerine getirilir. Hırsız alarm sistemleri Alarm takip merkezlerine bağlantı kurularak detaylı tüm raporlamalar yapılabilinir. Hırsız alarm panelleri aynı zamanda küçük alanlarda gerekli dedektörler bağlanarak ( ısı, duman, gaz dedektörleri gbi) yangın ihbar sistemi olarakda kullanılabilinir.

   Dedektör’lerin tamamı kablo ile iletişim sağlayacağı gibi kablosuz  olarak ta iletişim sağlayabilirler.

PIR DEDEKTÖR  DUMAN DEDEKTÖRÜ  ISI DEDEKTÖRÜ  GAZ DEDEKTÖRÜ BEAM DEDEKTÖR KAPI PENCERE MANYETİK KONTAK  DARBE DEDEKTÖRÜ SU BASKIN DEDEKTÖRÜ CAM KIRILMA DEDEKTÖRÜ HIRSIZ ALARM SİRENİ

   Hayat Elektronik ailesi olarak yapmış olduğumuz iş güvenlik olması sebebi ile kendini kanıtlamış üstün kaliteli bosch, dsc, paradox gibi  hırsız alarm sistemlerin ürünlerini kullanarak tüm müşterilerimize kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikasını kullanarak  hizmet vermekteyiz.

   Hırsız alarm sistemleri evlerimizi işyerlerimizi hırsızlık ve soygun gibi girişimlerden koruyacak elektronik güvenlik sistemleridir. Gerektiğinde yangın ihbar sistemi ve küçük bir otomasyon sistemi olarakta kullanılabilnir. Hırsız Alarm sistemleri ev hırsız alarm sistemleri, işyeri hırsız alarm sistemleri, açık alan hırsız alarm sistemleri gibi kullanım alanları mevcuttur. Günümüzde ev ve işyerine bütün herkes alarm sistemi kurdurmaktadır. Şuda bir gerçektir ki hırsız alarm sistemleri ile korunan binalara hızsızlık girişimi çok az yada hiç yoktur. Alarm devreye girdiğinde hırsızların %95 kaçmaktadır.

Hırsız alarm sistemleri ile alakalı her türlü soru görüş ve önerilerinizi cevaplamaya hazır olduğumuzu bildirir; kaliteli ve ideal fiyatlı çözümlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz…