Yüz tanıma sistemleri ankara başta olmak üzere tüm ülke genelinde hizmet veren firmamız kalteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat garantisi sunmaktadır.

Yüz tanıma terminalleri üretim tesisleri, fabrikalar, atölyeler, boyahaneler gibi parmak izinin bozulma riski olan alanlarda tercih edilen kvkk kanuna uyumlu biometrik okuyuculardır. Sistemin çalışma prensibi daha öncesinden hafızasına kayıt yapılmış olan yüzleri göz çevresi ve yüzün farklı noktalarından aldığı veriler ile eşleştirme yaparak çalışmaktadır. Yani bir personel sakal bıraksa, bıyık kesse veya şapka taksa dahi yüz okuma terminalinin üzerinde yüzünü okutması gereken alana okutduğu müddetçe cihaz eşleştirme yapabilecek ve yapmış olduğu okuma sonucu log bilgisi tutarak personel takip sistemi yazılımları ile cihaz üzerinden veriler çekildiğinde yazılımdaki veriler ile cihaz üzerindeki verileri eşleştirerek personel takip sistemi ihtiyaçlarını hızlı ve pratik bir şekilde karşılayacaktır.

Yüz tanıma cihazları kalite ve ücretleri  kendi üzerinde yüz tanımanın yanı sıra parmak izi okuyucu, kartlı geçiş ve şifreli geçiş özellikleri log kapasiteleri gibi özelliklere göre fiyat değişiklikleri gösterebilir.

Burada önemli olan uzman personeller tarafından iyi güvenlik analizleri yapılarak ihtiyaçlar ve istekler doğrultusunda en ideal ürünü seçmek aynı zamanda en kaliteli ürünü en iyi fiyat’a alma imkanı sunar.

0312 269 1 269 

0546 269 1 269  telefon numaralarından veya İnfo@hayatelektronik.com adresinden  her daim soru görüş ve önerilerinizi cevaplamaya hazırır.

Parmak İzi Okuma Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Yüz Tanıma Sistemleri