03122691269
Adresli Yangın İhbar Sistemleri

Adresli Yangın İhbar Sistemleri

Adresli Yangın ihbar sistemi projelendirme kurulum ve teknik servis hizmetleri en kaliteli ürünler ve en Uygun çözümler için firmazla irtibata geçebilir ayrıcalıklı hızlı ve güvenilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Birlikte daha güzel projelere imza atmaktan mutluluk duyarız…

Adresli Yangın İhbar Sistemleri

Konvansiyonel yangın ihbar sistemlerinden farklı olarak adresli yangın ihbar sistemlerindeki en önemli ayrıntı bölüm ve odaların tam nokta olarak ayrı ayrı bilinmesi ve özellikle hastane okul spor kompleksi fabrika gibi alanlarda kullanılan bu sistem sayesinde yangın ihbar sistemi devreye girer girmez yangın başlangıç noktası görülebilinir hızlı müdahale edilebilinir.

Adresli yangın ihbar sistemleri kablolama alt yapısı konvansiyonel yangın ihbar sistemlerindeki gibi halojen free kablolar ile yapılmalıdır. Yangın ihbar sistemi kablolama alt yapısı kurulurken muhakkak topraklama yapılmasında yarar vardır.

Adresli yangın ihbar sistemlerinde kullanılan tüm ekipmanlar aynı kablolama üzerinde çalışabilirler siren buton gibi ürünlere extra kablo çekilmesine gerek yoktur. Yangın ihbar sistemi markalarına göre loop özellikleri değişiklik gösterebilir ve bir loop üzerine takılacak olan ekipman siren buton dedektör sayıları farklılık gösterebilir.

Adresli Yangın ihbar Dedektörü kurulum yapılmadan önce tek tek adresleme yapılarak numaralandırılır. Ve bu numaralandırma sonucu takıldığı yerler işaretlenir ve not alınır.  Yangın ihbar kontrol paneli üzerinde de bu dedektörler isimlerine ve adreslerine göre programlanır.

Yine asma tavanlı yapılarda  asma tavan içerisine yerleştirilen dedektörler de adreslenerek ve asma tavan üzeri görünür bir yere paralel ihbar lambası takılarak teknik servis bakım hizmetleri veya arıza durumları veya yangın durumlarında extra kolaylık sağlamaktadır.

Adresli Yangın İhbar Sistemi Dedektörleri

Adresli Yagın İhbar Sistemi Dedektörleri  Adresli Yangın İhbar Sistemi Butonları, Adresli Yangın İhbar Sistemi Sirenleri çok büyük yapılarda bile noktasal veri verebilir. Alarm durumunda hızlı ve noktasal müdahale şansı sunar…

Elektronik Güvenlik Sistemleri İhtiyaçlarınız İçin İletişime Geçiniz…0312 269 1 269

Detaylı Bilgi