TEXT HERE

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

Konvansiyonel Yangın İhbar Sistemleri

Konvansiyonel yangın ihbar sistemleri daha az bölgeli ve küçük yapılarda ekonomik olması sebebi ile tercih gören sistemlerdir. Konvansiyonel yangın ihbar sistemlerinde yangın dedektörleri ve yangın ihbar butonları aynı hat ve kablo üzerine bağlanırken sirenler ise ayrı hat üzerinden bağlanılmaktadır. Bu durum koblolama ve işçilik yoğunluğu anlamına gelmektedir. Konvansiyonel yangın alarm sistemleri bölgesel ayrım yapabilmekte olup adresli yangın ihbar sistemleri gibi noktasal bilgilendirme yapmaktadır. Örneğin bir iş merkezi düşünün ve kat kat bölümlere ayırmak yeterli geliyor ise konvansiyonel yangın ihbar sistemi yeterli olacaktır. Büyük bir yapı ise ve kat içerisindeki x bölümler ayrı ayrı görünmek isteniliyor ise noktasal bilgilendirme ihtiyacı var ise konvansiyonel yangın ihbar sistemi yeterli olmayacaktır.  

Konvansiyonel yangın ihbar sistemleri kablolama alt yapısı adresli yangın ihbar sistemlerindeki gibi halojen free kablolar ile yapılmalıdır. Yangın ihbar sistemi kablolama alt yapısı kurulurken muhakkak topraklama yapılmasında yarar vardır.

Konvansiyonel Yangın ihbar Dedektörü kurulum yapılmadan önce tek tek adresleme yapılma ihtiyacı yoktur. Ama yine de daha sonrasındaki bakım hizmetleri için numaralandırmak fayda sağlayacaktır. 

Yine asma tavanlı yapılarda  asma tavan içerisine yerleştirilen dedektörler asma tavan üzeri görünür bir yere paralel ihbar lambası takılarak teknik servis bakım hizmetleri ve arıza durumları veya yangın durumlarında extra kolaylık sağlamaktadır.

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Konvansiyonel Yangın İhbar Sistemleri en iyi özellikleri  modelleri en kaliteli ürünler ve en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize  sunmaktayız.